Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že zase přestal brát steroidy
  • Po par prvnich levelech musim rict ze Croteam porad vedi jak udelat zabavnou frenetickou akci...minimalne stejne zabavny jako puvodni sam v dobe kdy vysel.
  • No tedy nevim. Moc se mi nelíbí ten příklon k realismu a vyblitý barvy. Sam byl trochu o něčem jinym a tím byl jedinečnej.
  • Phillios191
    Navíc má u mě hra jedno bezvýznamné + a to za velikost, pač jak to známe, tak každá dnešní "pecka" musí mít nejméně 15 GB...
    • Viz. např. Skyrim a jeho 5 GB, že?
  • no tak původně jsem se na trailer ani nechtěl dívat na napsat tady cosi o tom jaká je to sra*ka... a ona podle mně je! ale trailer mně poměrně překvapil... v pozitivní smyslu - ale stejně je to ne mně až moc primitivní! se divím že jsem dohrál duka! *16*
    • Jenze mnoho dnesnich fps jsou ve sve podstate stejne primitivni,jako je SS,jenom se pri tom vsem tvari smrtelne vazne a snazi se pusobit dojmem velmi propracovane a cool strilecky.
      Zato SS si na nic nehraje a nebere se vubec vazne.
      • to je sice fakt, ale pobíhaní po lokaci a střílení do nabíhajcích vln nepřítel mně nebera (pokud někoho jo je to jeho věc)... souhlasím s tím, že ty super vážné akční "cool" koridorovky jsou k smích, ale proto je moc nehraju (jen když je nuda) - BF3 mně taky docela minulo... každopádně si radši zahraju super vážnou "cool" akci než tohle... můj názor - nikomu ho necpu!
        • Mechwarrior_bw
          mňa tiež nebavia cod akcie ale SS je jedna z mála FPS u ktorých som urobil výnimku a to kombináciou troch príčin :

          1) hráč v nej stojí proti obrovskej početnej prevahe akú som v žiadne inej FPS nevidel. Ak by hra dávkovala nepriatelov po jednotkách alebo pár desiatkach tak ako je to dnes bežné tak by ma to určite nebavilo.
          2) krásne prostredie ktoré takistko v FPS hrách nevidno - mezoaemerika, mezopotámia, egypt. Navyše je tam množstvo rozsiahlych, otvorených lokácií.
          3) na nič si nehrá - ani na vojenský či iný simulátor ani na nejaký interaktívny film. Človek si k tomu sadne, vyberie si level a hrá kolko chce.

          ale fakt je, že u SS3 mám trochu obavu vo všetkých troch bodoch.
        • Když tě to nebere, tak to není hra pro tebe. Jinak ohledně obtížnosti, v Samovi proti tobě jde ohromné množství nepřátel různých druhů ze všech stran, prakticky neexistuje krytí a žádný autoheal, v CoDech se neustále za něčím schováváš, po pár vteřinách za rohem se ti doplňuje zdraví, nepřátelé jsou předem naskriptovaní, což v Samovi taky, ale po pár minutách boje s desítkami až stovkami potvor už je to jedno, zatímco v CoDech pořád lezou ze stejných míst a nechávají se střílet do hlavy, to Sam je jiná řežba. Hraju to zásadně jenom na Serious obtížnost a opravdu se u toho bavím, protože je to fakt drsná řežba. *1*
        • Mno zrovna ten SP BF3 a SP Cod jsou taky prave o tupem pobihani a strileni vln nepratel,nabihajicich jak slepice pod nohy.
          U cod dokonce misty nekonecne vlny,coz u SS neni.
          Ja si radsi zahraju primitivni strilecku,co si nehraje na neco co neni,nez singl codu nebo bf.
          Ale vnucovat ti svuj nazor samozrejme nechcu *3* .
  • BoB.2
    Sakra vono to má aji příběh ? *8*
  • Phillios191
    cože nepíšeš o češtinu ? :D
    • BoB.2
      Doufam v ameterskou....vlastně tohle je jedna z her kde bych to zvladl bez češtiny *15*
  • Jsem si říkal, kdy to má vlastně vyjít... a ono včera a Steam mi ani neoznámil, že už hru mohu hrát...
  • co to je za krev? blee
  • Starej dobrej Sam,vypada to dobre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit