Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • corfer
    Palec nahoru pokud byste toho komentujícího kre*éna nejradši zabili..
  • hra vysla aj na pc
    • tam maj zase "press enter to begin" *1*
      • Hairy_Ass
        Nebo "any key", ale na klávesnici jsem nikdy žádnou "any" klávesu nenašel. *1*
  • vidim "press start to begin" a uz me to nebavi
  • jindra.veliky
    vzdyt te komentar je vtipnej treba: I wanna pee on this mother fucker *1*
    • Máš štěstí, že se tak snadno pobavíš.
  • Jestli to komentoval průměrný americký hráč, vysvětluje to dost, proč se vývoj počítačových her v poslední době ubírá tam, kam se ubírá...
    • Klid to je jenom normální americkej humor, nedělej z toho žádný dalekosáhlý závěry.
  • MishKonn
    No, zcela očividně to není oficiální komentář, takže berte, nebo nechte bejt...
    • To vím taky, že není oficiální, a že je to vzato z číhosi LPčka. Ale teď jsem napsal jméno hry na youtube a jedno z prvních videí je prvních 30 minut hraní a bez jakéhokoliv komentáře, což se mi jeví jako daleko lepší alternativa a tak si jenom říkám, proč zrovna na tiscali narazím na kratší video a ještě s tak otřesným doprovodem.
      • MishKonn
        Odpovím ti větou, kterou použil Sheldon Cooper v The Big Bang Theory, když se ho Penny zeptala na to, jak mu jde tanec:

        "We'll never know."
  • Ten komentář je opravdu strašný, ještě že jde vypnout zvuk.
  • To by se opravdu nenašlo video bez tak příšerně otravného komentátora? Bo v takovém případě by asi bylo lepší nic, než něco takovýmhle způsobem. Hra vypadala docela sympaticky, ale ten pán mi dokonale zkazil chuť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit