Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Šel sem do obchodu s vědomím že hra už není od IW ale od triarchu a že už to asi nebude ono... Ovšem že to bude až takovej provar sem opravdu nečekal... Po tom co sem to spustil sem se musel znovu podívat na obal od cd jestli sem se v obchodu nepřehmátl... První sem zkoušel multi... První pěst mezi oči byla grafika, zvlášť grafika zbraní která u někoho kdo hrál mw2 může způsobit nezastavitelné zvracení... Po pár hodinách hraní mi došlo že se tu asi nedočkám žádných větších nebo otevřených map a že z 90% kolem sebe skáčete jak šílení a snažíte se přez velké lagy trefit... Toto sem eště jakžtakž dokázal skousnout, říkal jsem si že lagy a mapky se vyřeší patchem a na grafiku si hold navyknu... Po další chvíli mě ale začli otravovat další věci... Otravný zvuk motůrku jezdícího autíčka s výbušninou který začal používat každý druhý hráč a kterému se nijak moc nejde bránit... Po chvíli se připojili do této epické bitky taky tubeři (granátomety tentokrát bouchají přímo o hráče, ne jako v mw2 kde vás rozmázl a letěl dál... Asi mám pod tou vietnamskou košilkou hodně silný kosti...) a plamenometčíci... A aby to bylo opravdu ve stylu Star Wars tak většina hráčů začla používat perky na nože páč pochopili že na takto malinkatých a členitých mapách je puška jen přítěž...
    Řekl sem si dobře... multi nechám být to se časem vychytá a zapnul si singl... A musím říct že opravdu jako většině lidí zde prvních 15minut sem hledal na klávesnici nějaké tlačítko kterým bych ty strašné ukázky přeskočil... Bohužel takové tlačítko asi na dnešních klávesnicích není, zela mise... V naději že si konečně zahraju a spravím si náladu sem zkousnul další pasáže kecání a td... Vyběhnu z baru vidím policajta v aute tak střílím skrz sklo abych mu ustřelil hlavu.. a co se nestane asi po zásobníku a pul POVOLILO DŘÍV AUTO NEŽ TO SKLO!!! (ne nejsem levej ale triarchu asi eště zůstalo pár skel ze starých her kde nešli prostřelit tak se jich tu asi chtěli zbavit...) Pak sem ovládal auto klinutím pravé myši a druhým kliknutím levou myší a bylo po misi a já se musel koukat zas na ty připitomělé ukázky... A po tom co sem po další chvíli hraní zmrvil misi a zjistil sem že musím ject celej singl od znova... sem skoro brečel že těch strašných 15 minut budu muset zažít znova!

    Sečteno podtrženo... Kdybych neznal sérii CoD tak mi příde že MW2 je tím novějším dílem a nebít IWnetu tak bych tohle nové cod rovnou hodil do koše a vrátil se k MW2. A vědět jak tohle bude vypadat tak bych za to 1300 nedal ani kdyby to bylo to poslední co bych v JRC našel.

    Tudíž NEDOPORUČUJU!
  • looooooooooooooooooool nad enemákom je ešte napísané ako ho treba zabiť no toto je FAl non plus ultra
    • No hlavně že jsi tam napsal to lol to je teď hrozně in a tvůj komentář hned získal na vážnosti.
      • zbytočná reakcia podľa ktorej sa dá súdiť že si zrejme brain-dead konzument cod série.
        • Nejsem CoD moc nemusim už dávno to neni co by to mělo být. Jen mi vadí jak někteří lidi cpou do komentářů to lol a já nevim co ještě jako kdyby už neuměli psát nic jinýho.
        • Ty si bud hodne mlady anebo hodne blby, netroufnu si tipnout co je spravne. *1*
        • Pro příště ti doporučím nejdříve myslet, pak myslet, pak myslet, ještě jednou myslet. Potom se na svojí myšlenku podívej a rychle jí zapomeň. Kdybys zapojil alespoň dvě mozkové buňky, možná by ti došlo, že to, co jsi komentoval je forma tutorialu...
  • A co se dívíte.Tuhle hru už nedělal Infinity ward.A jméno už dávno nestačí.
    A podle mě i kdyby ji dělal, tak by na tom byla stejně.
    Série Cod upadá,upadá,upadá,padááááááá
  • Tak uz to hraji i mult. a reknu vam, ze velke zklamani!!! Battlefield Bad Company 2 o 100 procent lepsi *10*
    • Pete.palis
      no já taky šáhnu raději po Battlefieldovi...to každopádně...nikdo má rád teamovou práci a trochu taktiky (BC2) a jinej se chce jen vyblbnout a vystřílet se hlava nehlava...topak šáhne po COD
      • Ten kdo ma rad taktiku a cod, sahne po pam modu! Aneb oslavujme dedic servery. *5*
      • a ten kto chce poriadnu taktiku zoberie bf2, alebo bf2142
  • Po tolika nevraživých příspěvcích za sebe říkám, že se těším. Jako u předchozích dílů - nekupuji v první vlně, takže si to nezahraji hned zítra, ale i tak se mi do sbírky snad dotoulá. Ani jeden díl mě nikdy nezklamal - akce plná adrenalinu, "rambovské kropení" nespočtu nepřátel, famózní hudba (poslední díl měl nejpovedenější hudbu v akčních hrách snad vůbec - filmový zážitek od filmového skladatele se vskutku vydařil), singleplayer který Vás nepustil dokud jste to nedotáhli a mulťák, který prostě baví. Nečekám a nechci větší míru realističnosti, na to mám Armu 2, která stejně nebude nikým překonána (vtipy jako OF Dragon Rising neberu), snad jen svým následovníkem. Pokud bude hra alespoň z poloviny tak povedená jako poslední dva díly (čtyřka zůstane legendou navždy), budu spokojen. Hlavně aby nezůstalo u slibných animací, tak jako v případě Medal of Honor, který ať se snaží sebevíc (o nějakém přiblížení se skutečnému boji se nehodlám dohadovat - zkuste si tu Armu) nedokáže tak pohltit a zabavit. Těším se. Tečka.
  • Pete.palis
    recenze + 10 dalších videí v HD kvalitě:)

    http://www.gametrailers.com/video/review-call-of/707271
  • Další datadisk je na světě..
  • No ze bych z toho videa spadl na zadek jako pan autor ro se opravdu rici neda,spise mi to prijde ze hrac v tehle hre ani nemusi, byt vse jde ponekud samo
  • "bez problémů označit za jednu z nejúžasnějších úvodních scén v historii videoher."

    Šmarjá, kolik ti je, autore? Osm? Vždyť je to úplně tupé a hloupoučké! Hráč by tam vůbec nemusel být, všecho se děje samo, v první půlce videa, co jsem pochopil, hráč zmáčkne jednou "dozadu" a jednou "dopředu" v autě a předtím trochu popojde... Kam ty hry spějou?
  • hraju mulťák a laguje to jak prase a na všech servrech !!! OMG !!! Zlatý IW NET z CoD MW 2 !!!
    • Dej si facku, ale poradnou! To proto aby si chytil druhou o zed. IWnet je nejvetsi omyl v serii CoD a hned za nim Steam...
    • IWnet bych tu vážně nezmiňoval, je to největší průser MW2.
    • zlaty iwnet? iwnet bol kliatbou mw2, trocha sa s tym pohraju a bude to fachat
    • Pete.palis
      na to ti bude stačit pozdější patch;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit