Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Buďte jako Mário :) http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252761_2219053812999_872574634_n.jpg

    Jinak teda proti DLC jsem nikdy nic neměl pokud:
    a) Kvalitní obsah odpovídá ceně.
    b) Není vytržen z kontextu základní hry a prodán zvlášť.
  • My budeme ždímat penízky z Sůpa Maria a Nintendo bude ždímat penízky znás. *15*
  • Jo kde sou ty doby kdy vycházeli plnohodnotný Datadisky sice to bylo jednou za čas, ale aspoň ste platili za kvalitu a dobrej obsah. DLC hnus a eště za to chtěj peněz jako želez. A už i nintendo bože s hrama snad opravdu co nevidět skončim jestli se ta situace nějak nezlepší.
    • Proč zkončit, když můžeš oprášit desítky starých dobrých her? Sám už mám dost v plánu, třeba znovu DooM (2 kapitoly v jedničce + dvojku), čekám na remake Baldurs Gate, pak je v plánu NWN apod. *3*
      • No já osobně se taky těším na remaik BG1 a BG2. doufám, že to nedoplní nějakýma DLC nebo něčím podobným. Zatím zůstanu u Diabla2 a 3 a pozvolna ( a doufám že už brzy)přejdu na Guild Wars 2. Jinak čekám na remaik BG jen proto že původní verzi nerozchodim a když se mi to jednou povedlo bylo to totálně nehratelný. Skoro bych bral kdyby jen původní BG upravili tak aby fungovalo na novějších PC bez problémů. *14*
        • Vidíš, ještě BG1. Zkusím to na Windows 8, SC1 , AoE2, HP1-2 mi jdou bez problémů :) (ne jak na W7)
      • No samozřejmě budu hrát staré klasiky, myslel sem tím, že prostě přestanu sledovat novinky a vubec všechny nové hry *1* . Jinak řečeno herní průmysl pro mě končí někde kolem roku 2006. To byl rok kdy sem se u nějaké hry opravdu pobavil a nemusel utrácet tuny peněz za blbosti.
  • It printz money!!!

    http://hckblog.files.wordpress.com/2012/03/3ds-it-prints-money.gif
  • 3DS XL! http://www.youtube.com/watch?v=4su84YWziDo&feature=player_embedded
    • Aha, toho si nevšímejte, ne každý maká do večera *4* když já si čtu články od nejnovějších po starší
  • Mam pred ocima fatalni vyjev: Italskej instalater ohnutej prez stul a ..........
  • ten herní trh jde opravdu do kytek, všude lítají jen prachy hovada, aspoň že indie odvětví se zlepšuje
    • Nezlepšuje.

      Homogenizuje.

      Tak jako válečný FPS jsou jedna jako druhá, tak i indie hry tak začínají působit.
      • EuroSamurai
        Jop lidi pějou chválu na indie scenu ale jak ji sleduju tak se taky kolirát divim za co ty lidi nechtěj peníze a osobně vim jen o malu indie her který stojej/budou stát za to .
  • Nekdo ma rad cernej humor?
  • Hell, it's about time!
    Nové bonusové skiny do Soltaire jsou tady! Pokud koupíte do 30.6., zaplatíte pouze 9,- Kč! Balík obsahuje revoluční vzory Hello Kity a My Little Pony.
    • Šak počky až vyjde MLP post processing effects jako DLC do Diabla 3.
      • Těm zatím věřím alespoň ty only patche. *4*
  • Vegen
    Taky jste slyšeli o tom, že tam bude hodně coinů? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit