Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ble. Amazing Sh*t.
  • Blue.Shark
    Ale tak což, roboty bych bral, protože je mám rád. Ale že to jsou čtyřnozí roboti (napodobující několik dalších her), a jejich boss má hubu, aby mohl příležitostně řvát, to mě fakt irituje :-/
  • Kde sa vzal Spiderman v Crysis 2?
  • A to má bejt jako spider man? *16*
  • Doufal jsem, že ta hra bude jiná... Co jsem zatím viděl ve mně silně evokuje Star Wars Force Unleashed, takže nic moc. A je to jenom mnou, nebo vám ten závěrečný "boss" taky připomíná tu velkou potvoru z prvního dílu Crysis...?
  • miker17
    nevim jak vam ale to město se my zdá uplně stejný jako z prototype
    • Celou dobu při pozorování videa jsem myslel na tu samou věc a říkal jsem si, jestli se už o tom někdo v diskuzi přede mnou nezmínil a ano, zmínil *4* Nejenom, že je stejné prostředí a ten New York je zpracovaný úplně stejně (tak trochu nezajímavě), ale i grafika je stejná. Souboje mi přijdou také na jedno brdo, až na to, že monstra vystřídala roboti (jo, je tu i nějaký velký kousek připomínající ten již zmíněný Crysis) a není tu takové násilí. Taky si myslím, že hra používá stejný engine, ale jistě to nevím.
    • To bude tím, že se obojí odehrává v New Yorku:-D
      • a nepoužívaj pořád stejnej engine ož od bůhvíkdy (Prototype a Spider-man web of shadows (či kterej to byl díl) měli stejnej engine )?
  • Zas to není podle komixu ..zas bitka s nějakejma trapákama. Tu hru už ani nechci hrát. Zas další trapárna.
  • Malleth
    Těžko teď koukat na komiksovou hru a nesrovnávat ji s geniálním Batmanem
    • Promiň, ale nemůžeš srovnávat MARVEL a DC.
      Marvel je pro děti a vlastně všechny postavy okopírované od sebe (chudák, kterýho všichni šikanujou, opovrhujou jím, kousne ho něco, nebo na něj spadne radioaktivní moč a je zněho hrdina, co nakope všechny), občas se najde něco co má rating +15, ale toho je málo

      DC je propracovanější a větší než Marvel, většinu komiksů od vertiga/windstorm vydávaj od +15/+18, nepářou se s násilím, hnusem, ponurou atmosférou, černym humorem... a hlavně dávaj hodně na příběh
      Proto i ten Batman co vyšel, měl z čeho čerpat.
      Škoda že ten spiderman vychází jak CoD, každý rok a každým rokem horší :-)) Jediný herní spiderman co za něco stál byl podle filmu - Spiderman 3, ten jsem hrál a i mě bavil
      Vůbec netušim co se vývojářům honí hlavou, když vydají takovou pí... a jako jedinou konkurenci mají (hodně dobrého) batmana...
  • Jo, jo, JO! Ta bitka s tim megarobotem ve hře, to bude, ty vole, no prostě, to bude zaručeně nějaký hrozně úžasný QTEéčko!!! Juhů!
  • jasně super, ultra, giga, amazing spiderman. Hlavně souboje zase budou ve stylu 5 naskryptovaných animací za použítí jednoho tlačítka na ovladači. Roboti??? Taky se divím, že má stále někdo pocit, že je to pořád cool. Možná bylo tak v 70. letech minluého století. Tento trailer se mi elíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit