Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přišel klíč předevčírem (a to jsem se příhlásil už někdy v listopadu).. bohužel jako každá jiná karetní hra těžký pay to win, prostě hrajete proti hráči level dva a ten vám vysází jednu stříbrnou kartu za zlatou :D Zatím nejede tažení (velká škoda) a ranked je až od desátého levelu. Není to přebarvené a plné zbytečných animací jako HS, ale princip bohužel stejný.. dáte na dva měsíce pauzu a už vám ujede vlak a přestane to bavit.
    • Na kinguinu se ten klic da koupit za 20kč tak komu by se nechtelo cekat ....
  • Hnisavec
    Witcher 3 povazujem za jedno z naj rpg od doby Gothic 2, ale ten Gwynt bola príšerná obludnosť. Väčšia nuda bola už len vyzobávať tie podvodné otázniky, na čo som sa aj s kartičkami totálne vyk..ehm..šlaľ a užil si tie hutné sidequesty a zábávné zaklínačké zákazky. A to ma bavili tie kartičky v Kotorovi aj v Rage, ale toto nie. Radšej Clash Royale.
    • Mně se zase Gwynt ve hře celkem líbil, ale samostatně bych ho nehrál.

      Ale ještě to zvaž, ze začátku jsou karty jednoduché, ale časem získají na komplexnosti a není to špatná minihra. Samozřejmě třeba na Triple Triad z FF8 to nemá, ale je to zábava.
      • Přesně. Konečně někdo taky zmínil Triple Triad. Je to nejlepší minihra, jakou jsem zatím ve hře potkal.
  • BoB.2
    Třeba se dočkám češtiny to by bylo fajn.
    • KrPa
      tak ta na 100% bude, ale ted zatim musi dodelat jadro hry
  • femto a witcher nerozlucna dvojica zas a znovu
  • Krescz
    už dnes M*lfgaard *14* mám nachystáno ore tak na 16 kegů :D hraji už pár měsíců a prošel jsem si řadou patchů a decků (hlavně za Skellige) a mohu doporučit všem milovníkům karetních her, nejen gwentu
    • Ještě by sis mohl projít základní školou, aby ses naučil používat tvůj rodný jazyk. Tohle se nedá číst proboha.
      • Mě se to čte dobře. Máš správně nastavený monitor, případně dostatečně silné skla u brýlí?
        • Ne, jenom nejsem zamindrákovanej trouba, co si musí cizíma výrazama něco dokazovat. Já mluvím a píšu česky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit