Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POZOR POKUD JSTE NEHRÁLI PRVNÍ SEZÓNU NEČTĚTE OBSAHUJE SPOILERI!!!Jsem zvědavej jestli se v druhé sezóně vrátí teď nevim jak se ta žena jmenuje ale skoro na konci třetí epizody zabila buď tu novinářku nebo toho kluka z obchodu podle toho koho jste zachránily a taky počítám s tím že se vrátí ten chlap co mu umřela celá rodina ale on přežil ale zmizel.Clementýnka mi připadá skoro stejná takže počítám že se druhá řada bude odehrávat hned po konci jedničky nebo krátce po něm.Je ale fakt že bych rád viděl když se rozhodnu něco důležitého udělat aby se příběh rozvětvil do více konců.Nevíte někdo jestli když si koupím steam verzi jedničky tak mohu tam vložit češtinu bez problémů hrál jsem jenom pirátskou verzi ale chci si koupit originál.
  • OMG OMG OMG sem s tím. Walking Dead je jedna z nejlepších her vůbec a osud Clementine mě extrémně zajímá.
  • Těším se těším, ale neslibovali náhodou, že druhá sezóna nebude vycházet po epizodách, ale vyjde rovnou jako komplet? Mám dojem, že jsem to po skončení první sezony někde zahlédl.
  • Zayl
    No bylo by na místě udělat něco s enginem. Ta hra nevypadá dostatečně úžasně ani nepočítá supersložitou AI. Proto tedy netuším proč mi jela tak úděsně.

    Každopádně bych se k tomu měl vrátit, zapíchnul jsem to v depresi v půlce třetí epizody.
    • Ano bohužel hra nemá mega super ultra uber krásnou grafiku jako BF4 z které si každé děcko ucákne do slípků.
      • Zayl
        To zas někdo neumí číst a 12 idiotů s ním. Tak kam to dotáhnu, aspoň na -50? Zeptejte se v další hodině češtiny paní učitelky ať s vámi projde porozumění psaného textu.

        Mě je úplně jedno jak to vypadá.
        • StanleyCZ
          Lidi možná trochu mátlo tohle: "Ta hra nevypadá dostatečně úžasně..."
          • Radioaktivni_surikata
            Lidi nemátlo nic, akorát je tu spousta nedorostlejch pitomců co nemyslej a rovnou řvou. Člověk je hned id*ot a ničemu nerozumí, protože i kdyby byla připomínka sebeobjektivnější, daná hra je prostě boží a nelze jí vytknout vůbec nic. Na jinejch hrách se zase hledá všechno možný i nemožný, jen aby se dali strhat. To jsou případy pro psychologa, aby našel a pokud možno odstranil příčiny agrese. Lepší na to vůbec nereagovat, když se někdo záměrně chová jak pitomec, rozumná řeč s nim nikdy nebude. Mimochodem já jsem taky zkejs u třetí epizody a po zbytek hry měl hořkou pachuť v puse. Nebyla zrovna "hezká".
      • To by vůbec nevadilo, kdyby to podle toho taky běželo, občas jsem měl záškuby a to můj notebook není zas takový ořezávátko. Jinak to byla výtečná hra, takže je to škoda.
  • Radioaktivni_surikata
    První série parádní. Jen bych si přál, aby tentokrát opravdu zapracovali na důsledkách voleb. První série to furt podtrhovala, ale pak skutek utek. První walktrough parádní, druhej zklamání.
    • Ne, že bych takovou variaci nevítal všemi dvaceti; ale oni nikdy neříkali, že hra bude mít 42 konců. Od začátku opakovali, že se herní zážitek bude vyvíjet podle stylu, kterým hrajete, což podle mě splnili více než dobře :)

      Takže ano, v konečném důsledku byla pomalu každá volba úplně zbytečná (snad až na Omida?); ale podle mě je docela rozdíl projít si druhou kapitolu s kočkou novinářkou nebo geekem, a je jedno, že pak stejně budou mrtví oba :)
      • Radioaktivni_surikata
        42 konců nikdo nechtěl, ale když každou chvíli ve hře vyskakovala hláška, že volba ovlivní postup hraní, tak jsem opravdu čekal něco víc. Nebo že si ten zapamatuje tohle, a tamten zas něco co jsi udělal. No a stejně se pak všichni dali ukecat, takže výsledek zase nula. Nemuseli se vytahovat, stačilo bejt zticha. Akorát z toho pak pramenilo zklamání.
    • Mám to úplně stejně. Jedna z mála her, kterou jsem po prvním dohrání prošel rovnou podruhý, jenom proto, abych viděl jak se situace vyvine, pokud zvolím jinou volbu... a ono vlastně hovno. :/
      • Keyz
        Jo jaký mělo smyl amputovat si ruku? žádný. Hodně věci bylo k ničemu.
  • Abych parafrázoval Geralta...
    Aw yiss!! :D
  • Cosi
    Jen doufám, že pokud bude opět český překlad od stejného týmu, co dělal první sérii, tak bude výrazně vylepšený. Třeba bych požadoval aby Clementine nebylo přeloženo jako Klementýnka a aby si testeři udělali čas a projeli každou epizodu alespoň dvakrát, a vybírali různé volby. Respekt všem, kteří se do češtiny pustli, pokud jsem nevybral "svojí" možnost, tak u překladu nebyl problém.
  • Viktor_H
    To budu dělat těžká rozhodnutí v roli malýho fakana? *8*
    • nebude to asi pro tebe takový rozdíl s tím jak se rozhoduješ momentálně sám
      • Viktor_H
        Právě že bude, a proto mi to leží v žaludku. *3* To jsem opravdu zvědav, jak se s tím chtějí popasovat, a vyhnout se tak 1) buď tomu, že malej harant bude rozumovat jak třicátník 2) nebo autentičnosti dětské interpretace, která je zpravidla tak zjednodušená a banální, že mi nestojí za pozornost...
  • No po dohrání první série si nejsem jistý, jestli do toho půjdu. Ne že by byla tak špatná, právě naopak, ale tak srdcervoucí konec jsem hodně dlouho rozdýchával *9*
    Každopádně věřím, že bude i druhá série pecka *3*
  • Jack1947
    At je to tady uz. *7*
    • Ty vole, víš co tenhle zelenej smile, kterýho dáváš do každýho svýho příspěvku, aspoň znamená? *7*
      • Jack1947
        Kazdyho ne, pro mne to je cekani. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit