Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Je to hrozná hovnovina, ještě že máme Dooma a jemu podobné..
  • Bayonetta me zoufale nebavila, ale Nier Automata je paradni, libi se mi i vic nez Nioh.
  • Na hru se ohrome tesim, demo jsem hral 5x a je fakt, ze pokud nekdo tenhle zanr umi, tak jsou to borci v Platinum Games.Akorat to datum vydani je trochu nestastne, protoze vychazi i Horizon: Zero Dawn + Mass Effect a tyhle hry u me dostanou prednost, nicmene pak me Nier nemine. :-)
  • Demo bylo super. Dělá to hlavní jádro Platinum Games. Jasná koupě.
  • Never nuke a country twice...
  • Jack1947
    Já fakt japonce (někdy) nechápu ale proti giustu žádný dišputát no *3*

    Prostě hra pro Flashe a ty ostatní.
  • co jsem videl ukazky ze hry tak nic moc...grafika dost slaba, design obycejnych nepratel typicky japonsky infantilni, samotny koncept zastaraly...zajdi na oznacene misto kde je 5 postavajicich robotu, ty zabij, prines zbytky...obcas nekde za sloupem nebo sutrem polozena bedna cekajici na objeveni
    • Videt nestaci, to je povrchni, je potreba si to zahrat.
      • tak jasne, spis je to o tom, ze pro hru nepobezim hned co vyjde, ale radeji si pockam jake budou kriticke ohlasy
    • jo, doslova X-tá kopie Final Fantasy 1-13.
      Ale v Nier nebojují "lidé", ale "stroje", takže to je prakticky úplně jiná hra! (sarkasmus)
  • TheGGG
    bude to asi dobrá hra, hlavně japonci se nebojí ukázat kalhotky a to se cení, jen ať prudérníci zuří...
  • flash789
    Ta hra me neuveritelnou rychlost a preciznost pohybu postavy. O dokonale animaci nemluve. Pro me jasna koupe, navic to cele pusobi pomerne originalne a neokoukane, stejne jako prvni Nier. To ze je nekde videt kus kozy nebo zadku je samozrejme v poradku, ale rozhodne to nebude duvod ke koupi. Ta hra je totiz sexy cela, nejen hrdinka.
    • Tak určitě když jsi úchylný zapšklý panic.
  • Vogon
    Pokud by někdo chtěl mít alespoň miniaturní šanci na pochopení příběhu, tak předchozí hry v sérii jdou chronologicky v tomhle pořadí : Drakengard 3(Nejhorší hra série mimo Drakengard 2) - Drakengard(Konec E) - Nier. Přičemž pokud chcete být stoprocentní, tak si mezi Drakengard a Nier hoďte knihu Nier Grimoire, na internetu jsou anglické překlady.
    A pravděpodobně, i když tak uděláte, tak příběh úplně nepochopíte, protože hry Yoko Tara jsou naprosto šílené a divné, a proto jsou většinou tak zajímavé. Napsal bych dobré, ale to bych docela i lhal.
    Příběhové vazby k sérii jdou vidět už v trailerech, protože některé postavy mají na nejrůznějších částech těla tetování co vypadá jak značka paktu a, teď přijde ještě větší spoiler, myslím že v jednom z trailerů šel slyšet Emil z prvního Nier.
    • Zajímavý přístup. Vychvalovat příběh, protože je divnej a nedá se moc pochopit. Přijde mi to jako znouzecnost....
      • del0 *15* *15* *15*

        to je figurka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit