Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těším se. Wadjet Eye Game jsou moje nová srdcovka a Gemini Rue jsem žral jedním dechem. A že odklod od sci-fi? To mě fakt netrápí, hlavně ať má scénář koule jako minule (i když to "velké překvapení" v podstatě velké nebylo, stejně to bylo supr).
  • PLuto.petr
    Když jsem koukal na ty obrázky, není tohle hi-res verze pixelartu?
    • v diskusii, na ktoru sa odkazuje clanok, Gilbert uvadza ako jednu z vlastnosti hry: "Double the resolution of a typical Wadjet Eye Game!"

      myslim, ze dobry krok:)
      • PLuto.petr
        Souhlasím, konečně dobrý krok. Hned poprvé, když jsem se podíval na obrázky, tak jsem si řekl, že se na to dá koukat mnohem líp, než obvykle. Už se těším na další posuny, kdy se tvůrci úplně zbaví pixelovatosti *5*
  • U RPG větvení a nelinearitu vítám - přece jen i různé souboje se odehrávají pokaždé víceméně jinak, takže je fajn, když si člověk celou hru zahraje znovu a má do velké míry jiný zážitek. U adventury z toho ale moc nadšený nejsem. Všechny Wadjet Eye hry hraju vždy 2x - podruhé se zapnutými komentáři tvůrců. A to už X dialogů ve hře často přeskakuju, nebaví mě je poslouchat znovu. Natož to kvůli pár drobným změnám hrát ještě víckrát. Stejně tak volitelné pohlaví - proč? Jen náklady pro tvůrce navíc (dabing), přitom je to ve hře přece úplně jedno.
    • s tím pohlavím: víte kolik žen si stěžuje, že všichni hrdinové jsou ostře rýsovaní muži přes třicet (a tyto výhrady se objevují i u mužského pokolení)? A počet žen hrajících hry roste. Takže...
    • a teda este nikde sa vyslovene neuvadza, ze by to mala byt adventura.
      minimalne ten popis naznacuje, ze to zrejme ani klasicka adventura nebude.
      uvidime.
    • mozno na tom pohlavi zalezat bude...
    • PLuto.petr
      Plně souhlasím.
  • Asi nadřirozenou ne?
    • Sr_Lobo
      Proste se bude odehravat "na přirození" nechapu co ti na tom neni nejasnyho covece *7*
    • Nejlépe nadpřirozenou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit