zavřít
...

V battle royale SOS zažijete to samé, co účastníci televizní reality show Kdo přežije

Znáte ten pořad, že? Kdo přežije, neboli Survivor, ve kterém se namakaní chlapáci a polonahé supermodelky vydají na tropický ostrov, kde se snaží získat imunitu, aby nebyli při dalším hlasování vyřazeni. Jejich nejsilnější zbraní však nejsou svaly nebo bujné poprsí, nýbrž komunikativnost. A podobně...
 • pan_vím_všechno (anonym)
  2 souhlasí, 11 nesouhlasí
  fuj.. tyhle hry a CZ v nickaname.. to je jak Zeman na hradě...
  13.1.2018

  reagovat

 • heh (anonym)
  1 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Sledoval jsem to na twitchi a je to celkem fajn, obzvlášť díky RP komunitě.Btw twich je k hraní celkem potřeba, protože diváci hlasují. A rozhodnutí ve hře se projevují v profilu postavy, takže častý team kill se moc nevyplatí.
  13.1.2018

  reagovat

 • Lupic (anonym)
  8 souhlasí, 3 nesouhlasí
  hrozný, stejně se tam budou všichni zabíjet na potkání s kamarády na TSku.
  13.1.2018

  reagovat

 • savicz mojeid.cz
  10 souhlasí, 2 nesouhlasí
  to vypadá fakt strašně *15* se vší úctou, je to k zblití, na detailu grafiky mi tolik nezáleží, ale tohle je fakt nevkusu na nevkusu.
  12.1.2018

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.156.86.61.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.