Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kromě jedné mapy jsou mapy v BF3 prostě děs běs. Tahle mapa tak trochu vypadá jako návrat ke klasice. Jen škoda, že to opět nebylo v základní hře, kde jsou až na tu jednu výjimku jen velmi slabé mapy.
    • PS3Hrac
      Mě zas připadají mapy v Bad Company 2 lepší než ve trojce ale zas tak hrozné nejsou.
  • CRYPT
    nadhera!!! A to bf3 nehraju protoze mne absolutne nebavi, ale toto mne dostalo
  • Asharak
    Snad půjde rozstřílet to jezero *5*
  • genki.sudo
    Vraj najhoršie bude dostať RPGčkom do kolena...
    • genki.sudo
      Sakra to mala byť reakcia, och no...
  • Jediné DLC které se mi opravdu u battlefieldu 3 líbí. Zdá se že přišlo DLC které konečně stojí za těch 300 kč. *4*
    • Celkovo BF3 je veľmi vydarená hra a čo sa týka DLC súhlasím s tebou táto mapa asi bude najkrajšia zo všetkých. Len záleží či je dobre navrhnutá a vyladená.
  • Úžasné...len keby sa tie tanky nezasekávali o kamene a podobné sprostosti tak by to bolo perfektné. Dúfam že tie chyby z druhých máp odstránia. Už sa teším. *5*
    • Bugy v mapach nie su odstranene doteraz ani z povodnych map, a ani z B2K ci C2Q, co ta vedie k nazoru, ze tu to bude inac a mapa bude urobena inak, resp. opat nebudu na najviac frekventovanych miestach veci na ktorych sa budes neustale zasekovat s tankom ci tam bude xy ludi lezat pod texturov ci bude pod mapov?

      Tu to bude pravdaze po skoro roku inak... *12*
  • tak s helikopterou se dá lítat pozpatku tam to snad nebude bug *3*
    • No s vrtulníkem se dá i ve skutečnosti lítat pozpátku.
  • JohnyTheZik
    No, vypada to jednoduse skvele.

    Pro ty, kterym tu video nefunguje:
    http://youtu.be/mHBJXq9kano
  • Doufám, že se k tomu vyjádří Vávra....jestli to pohoří vypadá jako pohoří a smrk jako smrk...
  • A to pohoří bude provrtaný tunelem kde budou vlajky !? *16*
    Snad ne, doufám že Caspianovi přibude konkurence a bude konečně kde hrát klasickej dobrej battlefield . *11* *11* *14*
    • JJ přesně tak.. snad.. Z toho usranýho Bazaru a metra lidem hrabe :-)
      • Mother_of_god
        Čo je špatné na mape, kde sa 32 hráčov na jednej strane usadí nad schodami a 32 hráčov pod schodami a ohadzujú sa granátmi a RPGčkami ako s rajčinami ? :D
        • deridon
          já tu mapu používal, když jsem se chtěl rychle "naexpit" kvuli věcem.. jinak je to strašný chaos

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit