Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Hmmm, vždy jsem měl za to, že Slaanesh se čte jako "Slanýš" a né jako "Slanéš", ale to alespoň nezní jako Lanýž.... Jinak hra vypadá skvěle, jen škoda, že tam budou orci....
  • Magister_Peditum
    "Pod vedením Abaddona se vrhne flotila Chaosu do poměrně obtížných bitev." Tak jestli jim velí tenhle koumák, tak to o osud Impéria strach nemám. *3*
    • TheGGG
      taky si říkám, vždy akorát povraždí pár miliard obyvatel imperia, ale než uspořádá další výpravu, tak se jich 10krát tolik narodí...
    • Veskoslav
      No tak naopak bych se bál. Patřil mezi přední válečníky Horova období a po pádu Hora do spáru Chaosu se stal prvním kapitánem. Takže zase tak bezvýznamný válečník a šampión Chaosu to není. Černá legie taktéž není nic, před čím by císařské armády neutíkaly:) Císařství je slabé, prolezlé korupcí a ta hnijící mrtvola je stejně pouhá loutka Adaptus Mechanicus....

      Abaddon the Despoiler, Warmaster of Chaos Undivided, slays the servants of the Emperor
      • Magister_Peditum
        Že je bezvýzvamný válečník Chaosu netvrdím, jen to, že ty jeho kampaně proti Impériu mu zatím moc nevycházeli (až na poslední Černou křížovou výpravu, kdy konečně splnil alespoň část válečných cílů). Proto se mu taky přezdívá Failbaddon. *15*
        • A nemůže za všechno náhodou Alpha legion, která by měla potají sabotovat všechna Black Crusade?
          • jako bych slyšel toho Rimmera

            "Neustále propadá u důstojnických zkoušek! 17x podle mě není neustále, když jíš za život 17x roastbeef, těžko někdo řekne - ten člověk jí neustále roastbeef" *1*
        • Abadon jer totiž určitě skrytej agent Impéria :D a ty prohry zařizuje schválně :D
      • Mám pocit že Abaddon byl prvním kapitánem jestě když Horus velel Luna Wolves... Tzn. relativně dlouho před Heresy.
  • Veskoslav
    Jinak jsem si "psal" s tvůrci ohledně fyzické kopie hry a v den vydání se neplánuje, ale do budoucna se s ní počítá.
    • Morraw
      Hmm a to já bych fyzickou kopii moc chtěl. Tak to holt budu muset koupit 2x, ptze čekat nevydržím.
    • ja jsem byl jinak "na večeri" s tvurci a prej to bude narezova hra rikali
      • Veskoslav
        Ty jsi tak vtipný. Do uvozovek jsem to dal jenom proto, protože jsem psal přes Facebook a to za klasické psaní ala mail/dopis nepovažuji. Ale chápu, snažil ses být humorný.
        • ja zas nepovažuju za psani zeptat se nekoho ze zakaznicke podpory. ale chapu, chtel jsi byt duležity *3*
      • Co jste měli dobrého?
  • Blue.Shark
    Pomalu začínám měnit názor. Tohle vypadá o mnoho lépe, než Etherium. Tindalos možná nakonec nebudou tak špatní, jak jsem si myslel.
  • no musim rict ze sem tomu neveril ale vypada to fakt dobre
  • Veskoslav
    Když to Nurgleho lodě napálí do nepřítele, to se pomalu roztečou:) Ty jejich lodě jsou hrozbou pro ně samotné a jejich spojence obzvlášť.
    • Luckiller
      Papa Nurgle is life, Papa Nurgle is love *3*
      • Slaanesh tě taky miluje, i když trochu jiným způsobem *1*
        • Veskoslav
          Raději být otrokem než rozpadající se mrtvola, co se neustále chichotá (Skaven), neustále chce něco zničit a je jedno jestli vojsko své nebo cizí (obléhání Praag) nebo vybuchuje v gigantické explozi hnisu a nemocí (série o Ragnarovi).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit