zavřít
...

V betě Quake Champions je k vyzkoušení i nový mód Duel

V dávných dobách se závažný spor mezi dvěma čestnými muži řešil na vzdálenost dvaceti kroků pomocí dvou krásně vyzdobených a příšerně nepřesných pistolí. Na místě byl přítomen lékař a sekundanti, všichni účastníci souboje na sobě měli své nejlepší košile a obleky. Dnes je něco takového samozřejmě ilegální,...
 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tak jsaem zkusil tu betu, nevím proč ale minulá mě nechtěla pustit ke hře. A dá se říct že to bylo lepší vlastně

  Otřesný matchmaking který háže lidi co tam nahráli nejméně o 20 hodin více proti noobum sotva co začli.

  Sacrifice nejzajímavějí mod zabitý právě tímhle nebalancem. UT se aspon snaží ladit skill navíc chybí jaká koli možnost tréninku. Hrozná optimilizace kdy to jede mapa od mapy kde je víc efektů máte smůlu hlavně že mi padlo spousta blbinek z bedniček. Duel nehratelný. Vyhrál jsem jen 3 hry asi z 10 nezávisle na modu. Potom taky leaveři děsná legrace hrát třeba 3 proti 5 *7*

  Evidentně to moc hrát nebudu a ten "pronájem" hrdinů je trapárna.O to horší je že když má někdo hrdinu co vy nemáte je to malér. Když ho umí hrát i abilitit dvojnásobnej. Nebyl jsem sám kdosi v chatu stěžoval, proč tam není browser? protože mmr srágora z moba her.Navíc celkem lagy... a přitom ping nízký.
  2.6. (21 dnů)

  reagovat

 • Sithard tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Bohuzel v novym Quakovi si nemuzete pomerit sily v duelu s kamaradem protoze v parte vas to do nej nepripoji a muzete se leda modlit k random bohum aby vas hodil matchmaking proti sobe.. snad tohle do releasu jeste upravi.
  20.5. (35 dnů)

  reagovat

 • Bob (anonym)
  0 souhlasí, 5 nesouhlasí
  mohli by tam být i nejake mikrotransakce treba gold ammo aby meli šanci i ti kterym není deste a nesedí u toho celý den, ale chodí do práce (aby se pomery sil vyrovnaly)
  18.5. (36 dnů)

  reagovat

  • SeeJay (anonym)
   0 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Tahle hra brzy skončí a to je teprve v betě, už jen systém vyhledávání je katastrofa. Abych hrál proti hráči co nezná slovo život a hraje to od samého začátku s ním nemůžete rovnat síly ani za makrotransakce. Navíc to má bejt f2p tak ať si strčí p2w do pr. Ta hra skončí tak rychle jak začala, zůstanou to hrát jen ty co to hrajou od prvního dílu.
   19.5. (36 dnů)

   reagovat

   • Zagro tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    A jéje, další Nostradamus :) beta test, říká ti to vůbec něco? Jinak je snad logický, že musíš dostat hroznou od někoho, kdo se tomu věnuje víc než ty. Tohle moderní přizpůsobování všeho pro všechny je děsná zh0vadilost. Shame on you.
    22.5. (33 dnů)

    reagovat

 • weepee (anonym)
  5 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Duel mod neni pro lidi, ktery neunesou, kdyz si z nich nekdo udela v fps hre de*ku, protoze presne takovy mate pocit, kdyz dostanete v quakovi naklep. ;)
  18.5. (36 dnů)

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   0 souhlasí, 4 nesouhlasí
   Overwatch to má taky... taky tam dostaneš náklep aani nevíš jak.
   19.5. (36 dnů)

   reagovat

   • weepee (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Akorat s tim rozdilem, ze "krivka uceni" je u quaka trochu jina. O to vic to pak boli, kdyz to hrajes dlouho a myslis si, jak si dobrej a dostanes treba 20:0 a si rád i za nulu. Kdo zna, vi na co narazim. ;)
    19.5. (36 dnů)

    reagovat

    • Jack1947 tiscali.cz
     0 souhlasí, 1 nesouhlasí
     Já vím, jenom že skill potřebuje hodně her - třeba Titanfall2 to samé i když to se asi nedá moc srovnávat. Vím co tím myslíš nšěkdo skáče rychlejc ovládá zbraně lépe a efektivněji.
     19.5. (36 dnů)

     reagovat

 • cureman tiscali.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Skvělý způsob jak napsat jinak velmi stručkou novinku. Díky.
  18.5. (36 dnů)

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Ten typ modu co budu hrát asi jen minimálně ale pro esport je to asi zajmavé *3*
  18.5. (36 dnů)

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.250.213.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.