Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nez jsem si precetl cely clanek tak se mi asi 4x spustila ta debilni reklama na komercni banku, bravo pokud budete tahle dal pokracovat tak tenhle web pujde do p....
    • Liskni si a pak udelej to co kolega nademnou;-)
    • ja mam adblock a jsem v pohode *5*
  • Jedničku mám o trochu raději, protože v době vydání to bylo jako zjevení. Dvojka zase předvedla něco nového. Proto věřím, že se ten velký otevřený svět podaří skloubit dohromady s příběhem, který směle naváže (ať je tam import savů). Nespěchejte s tím, na dobré RPG se musí jako na víno :)
  • prudislav
    Neříkali náhodou že dělaj i na dvou menších hrách nedávno?
  • Jack1947
    "Zaklínač je priorita" Aby ne, vzdyt to ma byt vrcholne dilo a urcite na tom stravily dostatek casu aby to bylo poradne paradni. *3* Cyberpunk 2077 je tak spise hudbou, blizke budoucnosti musej taky odpocivat, kluci jedni myslim ze si za takovejhle mega projekt odpocinek vice nez zaslouzi. *4*
    • četl jsem už hodně tvých příspěvků a pořád jsem ještě nepochopil systém, na základě jakýho píšeš čárky :o)

      ale k tématu, máš pravdu, jen ať Zaklínátora tuněj, přece si ještě pořád nejsem jistej, že vážně zvládnou udělat otevřenej svět, kterej bude ale pevně svázanej příběhem...

      i když na to sci-fi od nich se asi těším víc, Deus Ex novej byl fajn, ale pořád to ještě nebylo ouplně ono...
  • MidnighT91
    Pro ty co nečetli, jedna z nejlepších povídek o zaklínači http://www.sapkowski.cz/zrno_pravdy.asp
    • Četl jsem to až teď a opravdu paráda. :)
      • Jack1947
        Safra, knihy nectu ale ted mi to evokuje ze tu neni prazadne kvalitni filmova adaptace coz je skoda. Zaklinec by si zaslouzil nejakej ten lepsi film. *4*
    • To já mám nejradši Hranici možností. *4*
      • každý si najde něco, u mně vede Řezník z Blavikenu
    • Mohu potvrdit. Doufám, že se najde nějaký dobrák a předělá to jako dobrodružství do W2 *14*
  • Nevím proč, ale mám zafixovaný v hlavě, že by měl vyjít začátkem roku, ale nikde se mi nedaří najít fakta. Ví se vůbec kdy by měl vyjít? Alespoň kvartál? To čekání je úmorný :-)...
    • Zaklínač 3 ? Konkrétní datum není, ale rozhodně nepočítej s 1Q/2Q ... momentálně se spekuluje spíše o 4 Q ... takže, jako optimistka bych to viděl někdy po prázdninách ... v horším případě spíš ten říjen/listopad.
    • Black_Hand
      "When it's ready" to je myslim primo hlaska z traileru na cyberpunk.
  • MrSanta
    Hupky dupky posílit CD Projekt Black.
    Dukátky na sběratelskou edici už jsou dávno připravené a penízky na případný upgrade kompjůtru se taky najdou, i kdyby na chleba nebylo. Běda jak to nestihnou do vánoc 2015 *1*
  • frag.ment
    Nechci rýpat, ale ty překlepy, které se táhnou celým článkem, by si autor mohl opravit.. Jinak se víc těším na Cyberpunk 2077 než na zaklínače, ten mě nějak nebavil. Mám raději sci-fi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit