Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neni to stejne, vem si rok 1997... co hra to perla, dnes je to uz jen tupa copy paste komerce s jednim dvema zajimavymi tituly za rok...
    • to bylo pro TheLordofTheNonsense
  • Johnny
    Vubec mi nejde do hlavy proč takovyhle blbosti vubec vznikaj, 98% všech dnešních her jsou nudné, nezajímavé nebo přehypované průměry
    • Hrál jsi 100% dnešních her, že si dovolíš soudit 98% z nich? :)
      Blbosti vznikaly vždycky a vždycky budou - dnes vychází každoročně více her celkově (než třeba před 10 lety) a tedy je více i blbostí a zbytečných her.
      Ale poměr je +/- stejný, akorát výběr větší - každý si najde, co se mu líbí.
      • Blbosti nehraju, takže ne, nehrál sem 100% Ale nemusim hrát abych věděl že mě to prostě bavit nebude a že se mi to ani nelíbí
    • No to tedy nevím. Hraju už dlouho (je to pomalu několik dekád). Jasně, dnes se v tom točí víc peněz a je možná silnější teď indie scéna, ale sh.tovek a hrůzstrašných her bylo, je, a bude spousta. Dle mého: co se týče kvality napříč celým (elektronicko-)herním spektrem i skrz čas za posledních cca. 25 let, je to pořád stejné. To co říkáš teď, jsem si říkal před 15 a více léty taky.
    • GlaDOS
      To jsi nemohl napsat u té nejméně vhodné hry. Outer Wilds je jedna z nejlepších explorativních adventur, které jsem za poslední dobu hrál. A to byla ne moc hezky vypadající alfa verze.
    • Kde jste vzal těch 98%? Vycucal z prstu? *7*
      • Muj osobní názor.Jediné hry které jsou z poslední doby dobré jsou Skyrim, Lords of Xulima, pillars of eternity, Divinity, Elite, Far cry 4, Lords of the fallen a Dark Souls. To je CCA 8 her (možná sem na nějakou zapoměl) a za tu dobu jich vyšlo mnooohem víc, takže ne možná 98, ale 99%
        • Vidíš... a já bych zas jmenoval úplně jiné. *1*

          Že je něco nudný pro tebe, ještě neznamená, že je to nudné pro ostatní. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit