Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zpracování snů ve hrách a i filmech se mi nelíbí. Většinou jsou to abstraktní sny, nebo místa s divně (nahodile, nepatřičně) poskládanými objekty. Tím nechci říct, že jsou to špatné hry, ale vůbec se s nimi neztotožním. Moje sny se odehrávají na normálních místech s tím, že se postupně mění situace a prostředí. Příklad: jdu do obchodu s kamarádem, po chvilce už jdu s jiným kamarádem, pak s žádným a jdu na úřad, dojdu do budovy úřadu, z kterého je najednou bar... a tyhle změny ve snu vůbec nezaregistruju. S tímhle jsem se ve hrách nesetkal. Ale to je možná na druhou stranu taky dobře =D
  • zajímavá hra která neurazí... doporučuji všem kdo mohou a váhají, aby koupili, měli bychom podporovat naše vývojáře :)
    • Normálně hry na Steamu za plnou cenu nikdy nekupuju, ale s Rememoried udělám výjimku. *3*
  • Potřebuju radu od někoho, kdo už to hrál, jak se dostat přes kaleidoskop?
    • přesně nevím :) ale šel jsem opatrně tak, aby se mi nazačali ukazovat věci jako možský koník atd rychle po sobě, to je značka toho, že jsi mimo. poté jsem dělal průzkum obrazu tak, aby se objevovali postupně, což nevím zda hrálo roli. Každopádně scéna u mne skončila tak, že jsem šel do takové krychle která vypadá jako akvárium. je tam od samého počátku, jen mě z prvu nenapadlo do ní jít, tak leda zkusit.
      • Díky
  • Jack1947
    To mám i já od té doby kdy se mi opokazil spánek... takže nevím jestli to je zrovna velký tahák téhle hry. *4*
  • fallanga
    Vypadá to pěkně, ale není to nic pro mě. Zpracování snů je sice hezké, ale nikdy jsem nebyl na tyto chodící hry.
    • Jack1947
      A jeje další "walking nowhere" simulator... a já se bál že to bude něco jiného... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit