Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co dodrbali?Plánuju rozehrát na PS4,proto septám.
    • Hlavně grafiku, kde jsou na některých místech problémy se stíny, kdy když se člověk hne o metr, je ze slunečného dne najednou tma jak o půlnoci, dále pak nelícující textury, kdy je vidět zářící spoje mezi podlahou a stěnou, celkově je naprosto zmršené nasvícení a barvy jsou takové vybledlé (to hlavní co "prý" zlepšili). Nevím jak u PS4 verze, ale na mě to na mém i5 7600k, 16 GB RAM (2400 Mhz) a GTX 960 4 GB běhá kolem 50 fps, jsou místa, kde mi to lítá od 30 do 40 fps... Takže za mě takhle *4*. Výhodou je, že to obsahuje všechny DLC, nevýhodou, že je to na Steamu jediná verze... radši bych starou a dokoupit DLC... Každopádně hra jako taková je skvělá, i když mi přijde jednička lepší.
      • Jack1947
        Tak to je síla, že to je takové lol na tak starou hru *7*
        • Njn... přemýšlím, že se vyprdnu na nějaké DLC a nainstaluju starou obyčejnou verzi, kterou mám taky... ještěže jsem Deathinitive edici kupoval jen za 6 EUR a ne za 30. Jo jednička Warmastered edition, to je jiná liga... tam upravili hlaně to, že to jde bez problémů na win7 až 10, protože s původní verzí byly problemy. Grafika mi přijde mnohem lepší než u dvojky a běhá to při 115 fps stabilně *4*
          • Jack1947
            Čert vem fps když to vypadá blbě... jojo ještě že tak na definitive edicích se musí šetřit *3*
      • Jinak jsem tím chtěl říct, že kdyby na to nikdo nesahal, nic by se vlastně nestalo... těch pár ostřejších textur za to nestojí, zvláště když stíny vrhané například hlavou na hruď jsou složeny z viditělných čtverečků (SSAO by to snad vyřešilo i líp). Pro představu, komentář ze Steam fora:
        There are a lot of problems with the Deathinitive Edition of Darksiders 2. Huge performance problems, with frequent and massive frame drops, lighting flickering in and out without any smooth transition, poor shadows that are, somehow, extremely taxing.
  • MartinStary
    Darksides III - prezentují první Gameplay. Darksiders III s Fury jako jezdcem se drží stylizovaného zasazení předchozích dílo v lepším grafickém kabátku než remasrtery, ale jedná se o pre-alfu. Game play zde - https://www.youtube.com/watch?v=pk_D2NSdOvA&t=3s
  • Těšim se... jestli to ale borci z Gunfire Games dodrbou stejně jako D2 Deathinitive edition... tak se máme opravdu na co těšit *16* .
    • Co dodrbaliu?Plánuju rozehrát na ps4,tak sem zvědav.
  • Jack1947
    Pro mě zas tak dobrá zpráva asi ne, defakto jedničku jsem přestal hrát až když se to začlo stereotypně opakovat a někde jsem se zasekl... 2 jsem jen zkusil na smrt trochu moc umírání :D

    I když kdoví... jaké bude tohleto díla ale to si ještě počkáme.
    • Děkujeme za názor a už nepiš... nikdy... nikam.
      • Jack1947
        Zajímavé že mi tto řiká zrovna vyhlášený troll *7*
  • alladjex
    Nejlepší zpráva dneška, týdne, měsíce ...? Bomba!
    Hrdinka vypadá taky sympaticky. Citlivá, inteligentní a plná pochopení pro problémy druhých. Co víc si přát.
  • uaxpk
    Ten "bič" vypadá jak řetěz ze třetího Prince of Persia.
    • Jj, říznutý Drákulovým krvavým bičem.
    • Jenom pro pořádek co je vlastně třetí Prince of Perisa?
      • uaxpk
        Špatně. Myslel jsem novou trilogii a konkrétně Two Thrones. Fogotten sands tam nepočítám. Řetěz měl Princ přiškvařený k ruce - http://wallpapercave.com/prince-of-persia-the-two-thrones-wallpaper
        • Jack1947
          To byla vlastně taky dobrá haluz
      • nejspis Warrior within
  • fallanga
    Skvělá zpráva. Jen doufám, že se to bude více blížit jedničce, která se mi líbila více. Bohužel jsem v minoritě. No, jsem zvědav.
    • alladjex
      To je zajímavý ... já jsem hrál dvojku, pak jedničku, přímo po sobě a bavili mě obě úplně stejně. Vůbec se mi nezdálo, že by tam byl nějaký markantní rozdíl ...
    • Taky mě víc bavila jednička, na dvojku jsem se hrozně těšil ale nedohrál sem jí.
      • fallanga
        Nápodobně. Já chápu, že se lidem líbí více než jednička, ale ten souboják mi moc nesedl. Ale před trojkou tomu dám ještě šanci, protože ten příběh mě vždycky táhl dopředu.
        • TheGGG
          mě bavila víc dvojka, ale jen o trochu, protože oba díly jsou super...
  • Prosím o odpověď. Když si půjdu koupit do prodejny paysafecard v hodnotě třeba 1000Kč, kolik zaplatím? Předpokládám, že tam bude nějaký poplatek navíc?...
    • Budeš platit stejně (1000 Kč) a založení PSC účtu je zdarma. Žádné poplatky nejsou. Hlídej si však přirážky v obchodech. Když platíš přes PSC, na některých stránkách s klíči jsou to i 2€, někde jen 1€ a někde nic.
      • Díky moc. A ten účet musím mít a jak to funguje? Já tak před rokem kupoval PSC přes mobil a vyšlo to celkem draze a tam jsem dostal jen číslo toho PSC, žádný účet...
        • Tady je ještě stránka na který je přepočet měny. https://www.paysafecard.com/cs-cz/produkty/paysafecard/. Za 1000,- budeš mít 36,42€.
          • Děkuji.
        • Učet nepotřebuješ. Já to používám na placení přes steam a GOG. Poplatek je vlastně jen 2% za převod na € a 4% za převod na dolary. Já to používám na placení v €, takže z 1000,- ti vezmou 20kč. Pokud to teda v poslední době nezměnili.
  • MalyZeli
    Doufam ze sem u compu v kresle neusnul a tohle se mi jen nezda! Konecne darksiders 3, Death bude vzdycky muj favorit, a bude mi chybet, ale uz se trepu nedockavosti na Fury.
  • Supr zpráva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit