Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marketingem odchovaný děcka co neví co mají chtít, pokud jim to reklama jasně nesdělí, tohle budou žrát. jen se bojím, až oni sami začnou točit filmy, o čem budou a jestli se na ně bude dát ještě kriticky koukat. kdokoli kdo vůbec uvažuje nad tím, že by se na tohle vážně koukal je pro mě bláhový chudák. nechápu tady ty stížnosti na novou Laru, všechny Tomb Raidery byli a vždycky budou totální brakovej odpad, jestli někdo čekal něco dalšího než další akční film ve 40 let starým formátu, tak je mi ho fakt líto. už jste viděli Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ; Ladybird; Arrival; La grande bellezza..? ne..? tak tu nemrčte nad Larou, na světě jsou pořád ještě i dobrý filmy.
  • Jack1947
    Dokonce se vůbec netrefily do postavy podobné té z restarrtu ta se narozdíl od filmové do hry hodí a zapadá , fakt hrůza *7*
  • Vogon
    https://i.imgur.com/BZ4QOI7.jpg
    • Jack1947
      První film kterej bude kritizovanej za neakurátní hlavní postavu *2* *15*
    • TheGGG
      to přesně odpovídá té nové laře co je teďka v těch nových dílech... každopádně postava jak bieber...
    • To né *7*
    • proste humus velebnosti *1*
  • karlman.hajsky
    Nikdy mne nezajímal Tomb Raider kvůli prsům, ale zároveň jsem si jich samozřejmě všímal ( nejsem gay ) , a musím uznat že za tu dobu už to k ní zkrátka patří. Lara má byt prostě kus ženské. Ještě jsem film neviděl, tak nemohu zatím zhodnotit herecký výkon herečky, ale z traileru zatím na mě nepůsobí zkrátka jako Lara. Což je problém. Je to jako kdyby Superman neměl svaly a byl to pohublí teenager. Taky by to byl problém. Mohli by mu říkat třeba Superkid, ale ne Superman. Sexismus si strčte někam, takhle to zkrátka je. Když po řadu let vypadá Lara Croft jako žena a najednou je z ní hubená holka bez hrudníku, lidé si toho zkrátka všimnou. Každopádně ale filmu držím palce ať se povede a mnohé včetně mě překvapí a to i co se týče herečky. Když v MCU udělali díky Samuelovi L. Jacksnovi z Furyho černocha, který byl předtím desítky let běloh ala Clint Eastwood, také to dopadlo nakonec dobře. Snad se to povede i zde.
    • SalemCZ
      Tak i o Wonder Woman říkali že Gal Gadot na to nemá kozy a jak to dopadlo.
      • Jack1947
        Já myslím že zvolily dobře, Tomb raider bude prostě už kvůli promrvené hlavní postavě v pytli.
    • Tak Samuel L. Jackson to je Pán Herec s velkým charisma a proto nového Furyho úspěšně utáhl.

      Novému Tomb Raideru přeju jen vše nejlepší... ale Alice prostě musí počítat s tím, že pokud ten film nebude něco extra, tak její "charisma" to určitě nezachrání a naopak to potopí její hereckou kariéru.
      • SalemCZ
        Jinak černý Nick Fury je z roku 2001, Iron man je z roku 2008. Ale i v komiksu se inspirovali Samuelem myslím. Ale furt je to 7 let před filmy.
      • karlman.hajsky
        To je svatá pravda. Ale bral jsem to jen jako příklad.
  • TheGGG
    filmy podle her... LoL... zatím to byl vždy mega-odpad, nebo lehčí odpad v případě SH, ale většinou prostě fail. Nesnaží se natočit film, ale snaží se vzít dobré momenty z hry a nějak je poskládat za sebe a udělat z toho můvíčko... herečka nevím, hmmm takový průměr. Ono je to vlastně celkem jedno, klidně to mohl hrát Steven Seagal, ten kdyby tam běhal v šortkách, mohli jsme tu mít NC-17 záležitost
  • mně by sedla nejvíc Eva Green ale oni do toho filmu asi chtěj mladší Laru...
    • Zblaznil jsi se ...
      • ne, jen jsem hrál i starší díly ve kterejch je Lara dospělejší než v těch novejch
    • Johnny
      Tfuj tyvoe... Evu green né!!!!
      • TheGGG
        fuj? Ty jsi dost v*dnej...
  • Myslím, že filmy s Angelinou se zbytečně hejtí. AJ odpovídala tehdejší herní předloze (té po "pyramidkách" rozhodně ). Ok, filmy žádná síň slávy, ale stále fajn koukačka a upřímně alespoň u mne patří k těm lepším filmovým adaptacím her (a že těch co se nepovedly jsou spousty). Novému hernímu TR jsem dlouho odolával až mi přistál na konzoli a musím říct, že se povedl. Obávám se, ale že film postupující stejnou cestou neuspěje + obsazení je hrůza, v ukázkách nudnějšího záporáka aby pohledal a Alicie? ksichtová obrna bez čehokoliv co by mohlo vyvolat emoce a sympatie na bodu mrazu..
  • Myslím, že filmy s Angelinou se zbytečně hejtí. AJ odpovídala tehdejší herní předloze (té po "pyramidkách" rozhodně
    • Sry spadl do toho smejl.. a neodešlo to komplet.
  • Jack1947
    Nakonec paradoxně film propadne na hlavní postavě -clap- clap *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit