Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč ty reklamy vždy tak řvou, vždycky mě nadskočí stůl.
  • skoda ze tam neni i morag tong *1*
  • Temné bratrstvo bych bral ve stylu Oblivionu, tedy zabíjení s jakousi oklikou, větší omáčkou, místo jen pouhého vplížení za záda a vražení či říznutí dýkami do patřičných míst.
    • Mně se teda hodně líbili vrahové i ve Skyrimu - podle mě asi jediná dodělaná gilda v celé hře. Dlouhá, se spoustou úkolů a dějovými zvraty, dobrou atmosférou a příběhem, vedle kterého byl návrat nějakých trapných draků jen okrajovou epizodou.
    • questy za temne bratrstvo v oblivionu byly imo jakousi skvelou fantasy variaci na hitmana, pamatuju že šlo treba narafičit smrt jako nehodu, nekoho otravit a pod.
      • PreidaQ
        Jo no. Dosud pamatuji quest, kdy byla skupina lidí zavřena v rámci jakési reality show do domu, který nemohli opustit a ty jsi je musel jednoho po druhém vraždit, aniž by tě ostatní viděli. Ve skutečnosti se sice stačilo postavit za roh tak, aby jsi měl výhled pouze na jednoho člověka, střelit ho šípem a takhle pokračovat, ale byla to zábava. Co si budeme povídat - Bethesda měla vždycky zvláštní kreativitu ve vymýšlení takovýchto questů, které se neberou moc vážně.
      • Oblivion považuju, co se questů týče, za nejlepší díl z "moderní" TES trilogie. Morrowind má zas nejzajímavější prostředí a Skyrim takovou antistresovou auru (škoda značného osekání obsahu a množství negenerických úkolů a magie). Jinak Hitman: Blood Money a první Zaklínač disponují atmosférou na úrovni geniality. Svatební mise agenta 47 v bažinách dosahovala téměř reálného prožitku.
  • Llour
    A kdyby Petr Poláček četl diskuse, už by to měl opravené *4*
  • "Uničení" je slovo?
  • Má cenu to kupovat ? Občas si zahraju SWTOR a stačí mi to ale TES mám rád.
    • Asharak
      Každá onlinovka tě zabaví do té doby než se ji naučíš a začne tě srát, takže jo jdi do toho! *2*
  • Prophet
    Bez Luciana Lachance to nebude pravý Dark Brotherhood *1*
  • Petře,
    ESO není free to play ale buy to play. Mezi těmi termíny je jaksi rozdíl. Oprav si to. Hru nelze hrát zdarma - je nutné jí koupit.

    Samotná hra se poměrně slušně zlepšila od svých začátků. Já osobně byl v podstatě hater této hry, který byl znechucen účastí v betě. Nakonec jsem hru nechal vyzrát a koupil před pár měsíci a dnes mohu říci, že jsem si obsah prošel rád a hru považuju za kvalitní, ačkoli já jí koupil za nějakých 20 euro ve slevě a nikdy bych za ní nedal plnou cenu (Zaklínač 3 i přes ten blbý bojový systém, GTA V a TW Warhammer mi za plnou cenu stálo).

    Chybí ale motivace hrát poté, co jsem si prošel veškerý obsah za jednu frakci a dokončil hlavní příběhovou linii. Úkoly jsou sice zajímavé a zábavné, ale když jsem splnil úkoly jedné frakce, což mě bavilo a začal plnit úkoly další frakce, rychle mi bylo zřejmé, že jsou ty úkoly a problémy v té další frakci velmi podobné a i další vývoj postavy mě jaksi nezaujal (champion systém mi nepříjde nějak zvlášť zajímavý), takže teď váhám, jestli vůbec hrát dál.

    Každopádně jsem ve hře strávil nějakých cca 80 hodin, což za 20 euro stálo.
    • Jak si můžu zahrát free? originál mám ale rok starou a za měsíční poplatek na to j..u
    • podle mne je 80 hodin na mmo málo
      • Já tuto hru hrál jako single player a vyhohovalo mi to tak. Rozsahem questů se ta jedna frakce blížila rozsahu Skyrimu, což není málo. Úkoly mi přišly hlubší než v jiných MMO. Já si chci takové úkoly, které bývají trochu hlubší, v klidu projít sám a nikoli s někým. Jinak ji lze samozřejmě jako MMO hrát - má všechny ty prvky a kdo chce, může to pro něj být dobrá MMO. Grind maximálního gearu může zabrat slušný kus času (nedělám v žádném MMO), pvp člověk může hrát donekonečna, takže hrací doba je omezena jen lidským životem a dobou běhu serverů.

        Za podobný čas jsem dojel na max. level třeba Guild Wars 2, což je podle mě dobrá hra s slušnou porcí obsahu. Ale jasný, jsou tu MMO, kde to trvá déle - třeba v LOTRO je to docela porod dojet na max. level (nyní 105). Kdybych ale vzal opravdu max level v ESO - to jsou dokončené tři frakce, klidně bych mohl vynásobit 80 hodin třikrát a máme tu 240 hodin a to je podle mě fakt hodně.
  • Není náhodou ESO pay to play? protože to je trochu jinej model než free to play jak ho popisuje autor v prvním odstavci, hráč musí zaplatit za hru aby ji mohl hrát to rozhodně kámo není free to play
    • Já mám teda za to, že je to buy to play a ne pay to play.
  • Llour
    No co tak čtu, tak se ESO dost zlepšilo za poslední rok. Jen tak dál *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit