Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten trailer je úžasnej :D
  • Kopu ludi chce dungeon keeper,dNGokonca boli aj peticie a stale nic,nerozumiem tomu :(
  • DF mi přijde hodně user unfriendly, ne že by měla špatnou grafiku, tam není totiž zřejmě žádná...jak z roku 1985 a trochu návod, či zasvěcení do té hry by taky neškodilo. Jsem to zpustil a naprosto jsem nevěděl o co jde. Nevadí mi složitost, ale když je v nějakém postupném dávkování. V takovéto podobě je pro mě ta hra nehratelná, takže doufám, že se objeví nové hry, které budou lepší. BTW DK forever
    • GlaDOS
      To jsem si myslel taky. Chceš DF hrát? Musíš se ho naučit. Asi před rokem mě docela navnadila nějaká recenze ale po chvíli jsem to vypnul, protože jsem to vůbec nechápal. Před týdnem jsem tomu dal šanci znovu. Stáhl jsem si postarší ale pořád funkční kompletní návod v PDFku, sledoval české tutorialy a opakoval po tom všechny kroky. Teď už mě to zase tak hrozny nepřipadá. Pořád neumím pokročilejší věci ale funkční pevnost už mám. Dá se to ale musí se chtít. Myslím, že nové a lepší hry už se neobjeví. Autor pracuje na DF na plný úvazek už několik let.
    • Začni s něčím jednoduším, třeba roguelike hrami. A tady máš k nim trochu návod: http://tome.wraith.cz/tome.html
  • Čichám, čichám vykrádačku Dwarf Fortress s příměsí Dungeon Keeper.
  • Cimrman:A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci... ti vám vlezou všude.
    • Dwarf Fortress to asi nepřekoná :-D... Jedna z nejlepších her. Ani nevím jestli je nějaká nová verze (Naposledy jsem hrál v létě)
      • me prijde ze autorovi dwarf fortress ujel vlak, nevsim sem si za posledni rok nejakyho posunu ve vyvoji
        bud to mel delat jako opensource a nebo dodelat grafiku a prodavat za prachy..
        ted kazdej bude vykradat jeho koncept a samotny DF se nikam nepohne
        • Pokud vím tak grafika pro DF je. Teda přesně řečeno módy od komunity, co ji do hry přidají. A ke zbytku jen dodám, je to dost subjektivní a takhle jednoduše bych to rozhodně neviděl.
        • treba ho to jednoduse prestalo bavit
  • Veskoslav
    Vím, že hry nejsou o grafice, sám občas hraji BG 2 či Diablo II, ale tato hra je určena pro co? Pro tablety? Ale to je jedno, když to bude skvěle hratelné, tak proč ne.
    • neztěžuj si na grafiku. Tady je spousta lidí co tvrdí že grafika je v podstatě na nic a hrají jenom tetris pač je to dokanalá hra ( samozřejmě ten černobílý - barvy jsou taky k ničemu )
      • U grafiky se rozlišují tři věci, funkčnost, výtvarný styl a technické provedení.

        Na funkčnosti záleží velmi, jejím cílem je přehlednost a srozumitelnost. Z funkčního hlediska je dobře, že moje jednotky na radaru jsou zelené a nepřítelovy červené. Nefunkční by bylo, kdyby byly obě zelené a lišily se nepatrně jen odstínem.
        Výtvarný styl je umělecká stránka grafiky, dělá atmosféru hry a proto na ní rovněž docela záleží, ale nemělo by to jít na úkor funkčnosti. V tomhle je exemplárně tragické PSN, kde často skrze "umělecké" pozadí je naprosto nečitelný text.
        No a ta technická stánka, to jsou technické parametry, které pc hráči adorují, ale ve skutečnosti na ní zase až tak nezáleží, pokud tedy negativně neomezuje samotné hraní. Takže stížnosti na nízké FPS jsou legitimní, to má vliv na hratelnost, ale třeba na nízké rozlišení už nikoli.
        Já třeba teď zrovna hraji na 7" obrazovce (tabletu) první díl hry jagged alliance, která má rozlišení 640x480 a nemám s tím sebemenší problém, pořád je to perfektní hra, která mě baví a kterou vydržím hrát hodiny. Na rozdíl od těch nativních her pro tablety, které jsou technicky daleko pokročilejší, ale přesto zoufale nudné.
        Bohužel je tu spousta hráčů, kteří křičí, Crysis 2 je špatná hra, fůj, nemá DX11 a po té, co má DX11, tak se z ní najednou stává dobrá hra. Jsou to hráči povrchní, kteří nedokáží hru ocenit jinak než podle toho, jak ta hra vypadá a jsou to takový nýmandí, že i tu grafiku umí porovnat jenom podle někde napsaných technických parametrů, nikoli třeba výtvarné stránky. Takoví potom nechápou, jak může Uncharted být vyhlášena jako hra s nejlepší grafikou, když je to hra na konzole, která nemá DX11 ani Full HD rozlišení.

        A o tom to je.
  • fallkenow
    Rozhodně v tom vidím Dungeon Keepera, nebo Evil Genius, což znamená jen pecku :)
    • Přesně :-) Třeba gameska Dungeons me docela zklamala a žádný Dungeon Keeper 3 se nekoná ... uvidíme, vypadá to zajímavě :-)
      • fallkenow
        Souhasím, Dungeons je celkem odvar .. nenabídl to co Dungeon Kepper ani omylem ... nojo .. kde je Bullfrog team a jeho projekty dnes :)
  • Odulin
    Jo to nevypadá zle. Piřpomíná Evil Genius potažmo Dungeon Keepera a to je pro mě vždycky dobré znamení;)
  • Škoda, že už nikdo neudělá pokračování Dungeon Keeper
    • XorxoxTalarius
      Pokracovani Dungeon Keepera existuji :)
      De facto jsou dve hry. Jedna je na Facebooku a je celkem tezka "Dungeon Overlord" a ta druha je v prohlizeci a je prej celkem dobra "Dungeon Empire" ..
      Enjoy ;)
  • Evil Genius v podobě Trpaslíků a jiné Grafice :-)
    Ale mně to nevadí Evil Génius mne bavil :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit