Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysvětlí mi někdo o jaké *Nácky* se v článku mluví? Já tam teda vidím jenom Wehrmacht Heer s Iron Cross. Waffen SS, Gestapo nebo NSDAP tam nikde nevidím. Nebo snad chce autor tvrdit, že všichni ve Wehrmacht Heer byli *náckové*?
  • Hral som to ešte v bete, ale bolo to na mojom kompe nehratelné, možno skúsim ešte v budúcnosti. Inak som dosť WWII fanda a hry s touto tématikou mám odohrané... jednoznačne najlepšie a najreálnejšie FPS je Battlefield 2: mod Forgotten Hope 2. Príde mi, že H&G prebralo z FH2 veľa prvkov, kto chce nech skúsi pozrieť, môžem odporučiť :)
  • Uplne tu hru dodrbali tym ze tankove bitvy oddelili od lietadiel a zaviedli novy matchmaking system v ktorom je skoro bez sance sa dostat do lietadla. Mam tam nalietanych 350 hodin a zo dna na den mi kvazi zakazali sadat do lietadla. Keby som im poslal nejake eura tak ma asi vystre... riadne to dodrbkali.
    • ...tak som sa vratil k Planetside2, tam take odrby nehrozia
      • Tam hrozi jen nevybalancovana p2w kde nafarmit jednu vec trva 30 hodin. *15*
  • Ja to hraji už rok za nácky (ideologii neřešte tohle je jen hra v zasazená do populárí doby). Zásahový systém bylo nutno opravit protože se stávalo ( cca 1x za 10 min), že jste trefili nepřítele do hlavy, viděli krev, ale on běžel dál bez zranění. To teď už nehrozí!
    Jinak je to pěkná střílečka ve které je nutno přemýšlet o taktice jinak nemáte moc šancí. Kdo rád vezme kvér a naběhne do vřavy a kosí hlava nehlava tak to se tu nenosí. Jde to, ale jdete rychle k zemi protože některé zbraně se dají upravit na zabijení jednou kulkou.
    Co ose týká ekonomiky tak je to f2p a pokud chcete mít top vybavení tak časem zjistíte že s tím hrát je super, ale ten premivý účet by se hodil aby credity rostly rychleji (ceny jsou standartní).
    K p2w tak každá věc se v této hře dá koupit na hrní credity ale i za reálné, ale když nevíte jak s tím zacházet tak vám to je k ničemu. Časem to samozřejmě zjistí každý a pak reálné peníze šetří čas, ale automaticky nezajišťují uspěch. Neexistují tu nějaké extra předměty za reálné to opravdu ne.
    Můžu jen doporučit.
  • Bohužel hra má zatím naprosto triskní ekonomiku. Je sice pěkně simulované bojistě druhé světové ale to je tak vše. Taky mají vlastně stále HP (nikoliv poškození komponentů jako ve Warthunder) a stále se můžete dočkat hry kde prostě prohrajete protože gererálové rozhodli špatně. To by nebylo tak špatné nebýt té ekonomiky....
  • Já za ty "nácky" už pár měsíců hraju...
  • Jedine za nacky!!!
    Ja normalne za Nemce tuhle hru hraju uz snad rok, takze voco tady vlastne de?
    • Princ.Jablon
      Já všude hraju jen za "nácky"...jelikož autor šmahem odsoudí celej národ jako nácky jen protože tam náckové vládli...ještě štěstí, že podobný pokřivený vnímání reality neměl Západ za studený války, jelikož to by to za železnou oponou byl samej bolševik a na nějaký ekonomický soupeření a zhroucení SSSR bysme mohli zapomenout
  • Jack1947
    Ty jo a to tam nešlo? jaké to je není to doufám p2w s OP kulometčíky co sestřelí i tank protože to není reálné... ale za nácky bych si zahrál proč ne, vždyt v Insurgency hrajete za povstalce a nikomu to taky nevadí.
    • právě že nehraješ, vždycky hraješ za amíky a nepřátelé vypadají jako teroristi, jestli to teda nezměnili
      • To si pleteš s America's Army, co vím, tak v Insurgency šlo vždycky hrát za teroristy.
      • Jack1947
        Hrál jsem to jen jednou ale i to že hraješ za jinak vypadající postavy dodává hře větší atmosféru. Američani maximálně objevily ameriku ale proč bych měl být tlačen hrát za ně když nás ani neosvobodily... mne zajímají i němci atp... nebo třeba osa Japonci. Tam to bylo a je až moc zfanatizované vinou císaře.
        • TheGGG
          nebudu komentovat tvé znalosti dějin, ale prosím, prd víš o současném vlivu cisaře na japonce tak nám tu netvrď že jsou ještě dnes zfanatizovaní
          • Jack1947
            Je to jako všude dřímá to v nich, stejně jako v Němcích je zakořeněné že měli Adolfa fanatičtí Japonci zas císaře. O dějinách aspon těch válečných přehled celkem mám takže není ani co komentovat. Samozřejmě nemusí nikdo sozhlasit s mými názory atp...
            • Jack1947
              Jo? USa jsme u zádele nato ne nato... škodní na to budeme vždycky jen mi. Radši Rasputin než Barrack noobama. Kterému se stát vymkl z rukou už dávno než vůbec se stal prezidentem...

              THis is serious, si asi neuvědomuješ vážnost situace je to tedy úplně jednoduché z Ruska na nás doletí ale přes Rusko v USA ne, jsou to jednoduché počty, nejhůř na tom budeme mi s tím že ještě pokud budem v konfilktu v rámci zrnato tak půjdeme to civilní obrany, děkuji nechci.

              Můžeš to brát prosím vážně, to je bohužel realita. Máš rád svojí rodnou hroudu a šel bys za ní snad prolévat v rámci nato krev? Já ne. Proto bych radši šel do Ruska než lízal kule USA které mu je ukradené vlastní obyvatelstvo aspon teda většina natož nějaká šešská rapuplika. To je nesnáším respkt vím že stejně jako ve všech ten komunismus je a vždy bude.( Jako USA-rasismus, Němci, nacismus, Japka- fanatizmus atpp... nebo vietnam demencismus či Korea kriplismus).
            • Provokuje zatím jen RasPutin, USA hraje čestně
            • Jack1947
              Když ho budou Amíci provokovat tak jim dá co proto ale protože jsme v eurozoně tak to odneseme nejvíce mi. Kéž by jsme se stali také součástí sovjetského svazu acchjo a byl by klid. *12*
            • TheGGG
              dnešní japonci už maj válku dávno u prd*le a jsou na ekonomické špici, stejně jako němci.
              Zato ruský medvěd mi dělá starosti
        • No a Němci nás tak maximálně chtěli osvobodit prací ve stylu arbeit macht frei. A jak vypadá osvobozování na ruský způsob už všičhni (bohužel) víme, kam rusák stoupne tam 40 let tráva neroste.. Američani by vesele osvobozovali dál, ale Stalin tomu politicky bránil, však taky Patton pěkně zuřil že musel zastavit tanky než dojel do Prahy..
  • TheGGG
    On někdo chce hrát za nácky? Tak možná tady mezi kolaborantama. *7*
    • Jack1947
      Chce a rád a ty bys sis zahrál taky, tak si nestežuj. *3*
      • TheGGG
        ani ne, ale zdejší diskutující se zřejmě v masovém vraždění civilů vyžívaj.
        Je mi jasný že by sis rád za nácky dal menší genocidu a pak jako dlc za japonce povraždil par tisíc číňanů. Mě z vašeho fuhrer klubu vynech, já hraji vždy jen za hodný hochy z USA
        • Hodní hoši co jsou jako jediní neustále ve válce,ale nikdy to není na jejich území. Jaká to náhoda *3*
          • TheGGG
            Pořád ještě stihneš noční vlak do KLDR soudruhu *5*
    • Radši za nácky než za american world police
      • Magister_Peditum
        Být tebou, tak bych s tou čočkou přestal. Už ti to leze na mozek... *3*
        • Nemá se mi jak dostat na mozek, všecko vyprdím.
      • radši za american world police, než rudý nebo hnědý hajzly
    • No otázka by spíš měla znít: "Kdo za ně hrát nechce?"
  • Magister_Peditum
    Napereme si nácky! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit