Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když nám pozastavili Hellraid, tak ani moc na výběr není :(
  • Jack1947
    *14* V kooperativní řežbě Warhammer: The End Times půjde skaveny rozsekávat na kusy *14*
  • BoB.2
    Když jsem polomrtvej miluju hledání malejch lahviček v temným koutě. *16*
  • Hodně slabý. Snad brzy vyjde DoW 3.
  • ech, ked pozeram to video, aka krasna pribehova hra by sa v tom prostredi dala urobit...a oni urobia arenove killovanie *9*
  • XorxoxTalarius
    Tak ted hlavne aby to cloveku dlouho vydrzelo :)
    • 0011
      Neboj nám co jsou jak fandové splatterpunku tak warhammera tak slova:"půjde rozsekávat na kusy" rozhodne zni libě v našich uších. Mrzí mě, že v originálce Down of War 1 mizí strašně rychle mrtvoly a není poseté celé bojiště, v jiných verzích to fungovalo, v té mojí 3cdčkový lokalizovaný verzi bohužel ne *15*, ale pořád je to pro mě nejlepší strategie (od duny 2 jsem hrál většinu strategií, co za to stála)
      • XorxoxTalarius
        V nastaveni se da nastavit body count jak dlouho maji byt zobrazeny *5*
        • 0011
          v edici exktra klasika ne, fakt tam ta volba není a to menu je značně zjednodušené, ale teď stejně nemám mechaniku, protože jsem jí zatím nepotřeboval ani u krabicovek ani u operačního systému, když jde dneska koupit všechno přes digitální distribuci nebo stačí naťukat kód z krabice, tak u her to většinou řeším tak, že si hru koupím za levno znovu, naposled jsem to udělal u stalkera CoP, ale hlavní důvod byl spíš, že na lokalizované verzi nefungovali mody, nesnáším když mi někdo nutí češtinu takhle natvrdo, což naštěstí se steamem odpadá a tu češtinu si tam můžu dát taky
          • XorxoxTalarius
            Ja mam DOW trikrat, jednu normalni verzi, pak platinovou (obsahuje vsechny datadisky) a pak komplet na Steamu, kazdopadne az Soulstorm s poslednim patchem z toho udelal ten pravej Warhammer
    • Sr_Lobo
      A taky jeste sehnat nejaky rozumny lidi na coop... *9*
      EDIT: Asi to uz bude prosla informace, ale koukam, ze se da hlasit do bety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit