Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no nevim jestli se mi chce hrát za Šulína
  • Super první troll příjde. Doufám,že příjde i Voljin do budoucna
  • Pro mne jsou strategie s tak malym zoomem nehratelne
    • strategie rikas...hmm a jak to souvisi s touhle moba?
      • Moba s malym zoomem jsou pro mne nehratelne spokojen?
  • Na novou postavu – Zuljina – se určitě těšim, mám ale obavu, že timhle stylem se ta hra za chvilku stane šíleně přeplácaná a všechny ty kombinace možného jaksi neuhlídají (boost / nerf cyklus). Jako nejsem ranker, nemám chuť poslouchat ultraskilledprodementy, co furt nadávají a řídí… Jop, HotS je moje první a zároveň poslední MOBA hra. Nepochopte mě špatně, baví mě to, poměrně často hraju i total random boje s tím, co zrovna chci hrát. Prostě ty postavičky sbírám asi jako kartičky do HS (skill ultraprd, bez demence). Prostě se těším, ovšem do budoucna to s tou hrou vidím špatně, něco jako přeplácanost a la WoW (asi 5 let nehraju). Zkrátka, kdo hraje, dělá pravidelně daily, tak vidí, že i VS AI na obtížnost veteran, pokud jsou tak dva lidi ultrasnonpro, jsou ty matche, co se týče team fightu, krutý, focusnou vás během chviličky, na one, two, tři už jste 3 vteřiny kaput. Jo, nejhorší věcí na HotS je ta přehnaná týmovost, s tím bohužel ani tradičně dva týdny OP Zuljin nic nenadělá…
    • Pro solo hráče má Blizzard SC2. Je dobře že se soustředí na teamplay.
  • Jack1947
    Beware the troll! !
    • No, tak jeste par hodin anglictiny a mozna to budes mit pak spravne.
  • Krescz
    proč má obě ruce? wtf
    • Protoze tam nebude pobihat bez ruky jak imbecil, s fialovym raminkem.
    • BTW: Nebo to bude za 10€ skin *1*
      • Krescz
        jak mi to mohlo uniknout :D
    • Stejnak se můžeš ptát proč má obě oči... Pravděpodobně zvolili jeho model ještě před jeho uvězněním...Nicméně rovněž bych asi byl raději kdyby zvolili jeho finální podobu.... *8*
  • Zul´jin bude pomstěn!
  • Přál bych si více postav za zergy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit