Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to chcu na PC!!!!!!!!!!!!!!!
  • cumpi3
    mě to připomíná Simpsons: Hit and Run ... takže já se těšímv *4*
    • Simpsony zrovna teď pařim, musel jsem kvůli nim kompletně přeprogramovat myš :D. Je to nářez, fakt jedno milý překvapení za druhym :)
  • mili pratele, u lego batmana jsem se s kamaradem v coopu bavil vice jak v celem AC3 :D kam kua ty hry dnes spejou :D
    Tohle vypada opravdu vtipne opet uz jen od pohledu. AC3 ? ME ? DS ? :D fakit!
    Lego games rulez :)
  • Have no fear - Vlad is here!
  • Proletite se slepici? To jako ze budeme litat uvnitr slepice? Ty lego hry sou ujetejsi nez sem myslel.
    • Není to stylisticky v pořádku, no :) Ono proletíte se se slepicí také ale nepůsobí pěkně. V tomhle případě je lepší pozměnit na zalétáte si se slepicí npř.
      • áá, ono už je to původně stejnak opraveno, nevšiml jsem si, neva :)
    • vzdy se napred ptas a pak az zapinas mozek?
      • Me jenom prislo vtipny, jak je to napsany. Omlouvam se za svuj smysl pro nehumor.
    • Shenkster
      Kdyby jsi si ten trailer zkouknul, tak by ti to došlo... *7*
    • je to dobře, "proletíte s kým čím - se slepicí"

      nicméně stylisticky to nejni ouplně vono...
      • Proletíte se slepicí... Proletíte se tunelem.. Nevidim v tom problém :)
        • Tkže uvnitř slepice ? ok..
  • taky se vám stává, že si přečtete jen titulek, maximálně mrknete na obrázek a hned jdete rovnou do diskuze?
    • Yeees. Ono ani neni potreba cist ten nadpis. Stejne vlezes do diskuze kde se resi jestil nekdo je nebo není ženská, kdo má lepší počítač, proč jsou konzole špatný a kdo je větší exot. Ale i to mě baví *2*
  • Omlouvám se za offtopic,ale myslím že by bylo fajn hodit na hlavní stránku: "Hosty Hyde Parku (ČT24) budou dva čeští vývojáři počítačových her, propuštění z řeckého vězení. Řecká policie je zadržela v září kvůli podezření ze špionáže. Podle řeckých úřadů ilegálně pořizovali záběry vojenských objektů, za což jim teoreticky hrozilo až 20 let vězení. Co zažili za 4 měsíce věznění? Litují, že do Řecka jeli? Ptejte se Ivana Buchty a Martina Pezlara, přijdou večer do Hyde Parku…"
    • O tom nešťastném incidentu tady bylo zpráv až až, dejte s tím už konečně pokoj!
  • hm..už se nemůžu dočkat....další lego chujovina
    • perlicka zo seria, ktoru ak hram so synovcom/neterou, mam pocit, ze sa hram i ja sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit