Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě coby hráče na pconly recenze fable2 a údajné inovátorské možnosti hry nadchly, ale trojka mě absolutně sebrala iluze a i odradila od dalších jejich podobných projektů, protože to co jsem od trojky čekal, tam vůbec nebylo a nebo bylo jen lehce naznačené a ve finále mě ta totální nedotaženost spíš otrávila :-/... zajímalo by mě, co mysleli tím konceptem údajných změn, které měly mít vliv na další vývoj herního prostředí... ve té trojce to znamenalo jen výběr jedné z pár textových možností, což hru ovlivnilo jen virtuálně, žádné (ne)useknutí proutku a pak tam (ne)vyroste později strom, což slibovali... a navíc v ČR totálně nefunční propojení na online síť hry, takže jen ofline - pro mě vyhozené peníze :-(
  • Pilgrim66
    Fable: TLC naprosto uzasna hra, jedna z mych best of urcite. 2ku jsem hral na Xboxu jako jedinou hru nez sem ho prodal, dobra hra, ale uz me to tak nechytlo. 3ka jsem hral zase na PC a tak spatnou hru jsem dlouho nehral. Nejen po technicky strance (znate nekdo port, kde musite drzet tlacitka abyste neco otevreli, se stejnym indikatorem jako na Xboxu?). Pribeh nudnej, sprava kralovstvi byla vlastne uplne nanic...

    Fable Journey jsem nehral, ale podle toho, co jsem slyšel tak nic moc.

    Co se týče MMO, tak jsem pro pokud:

    A) To nebude P2P nebo P2W
    B) Bude se to odehravat nekdy v dobe Fable 1, max 2. S 3kou celej ten svet fakt ztratil svoje kouzlo.
    C) Molyneux bude drzet hubu (i kdyz ted mi dochazi, ze on stejne vlastne odesel)
  • at v lion head nepremejsleji a udelaji
    Black and white 3 ..
    a nebo neco jako byl fable 2 - ten byl super...

    Kdo hral dvojku, toho nemohla trojka bavit - byla naprosto o nicem a vsechno bylo pod*elany (at uz se jednalo o minimapu, menu v podstate vsechno co slo)

    Dvojka byla fakt super a dohral jsem ji vickrat.. (min. 3x) a pokazdy jsem tam objevil misi, kterou jsem predtim nehral *4*
    • nevím, mě trojka přišla nejlepší, naopak dvojka mě moc nebavila
  • Ne dneska fakt není doba pro mě. Vydají něco, co se mi líbí a pak vymýšlejí spoustu hovadin, kterými cely koncept zmršit...
    • Ano měl bys to lepší před 20 lety kde byli všichni rádi, že vůbec někdo něco vydal.
      • Pred "dvaceti" lety, kdyz uz neco vyslo tak to aspon stalo za to. Co dneska vychazi za kraviny. Bohuzel je to to same, kdyz si zakaznik koupi shnilej cesnek v obchode. Pokud MY blbci budem kupovat takovej sunt at uz se to tyka cehokoliv, oni by byli blbci kdyby nam to neprodavali :) . Je to jen na nas.
        • To že vychází jenom samej odpad je nesmysl. Stačí si vybrat kvalitní a zábavnou hru která baví tebe. Pokud je pro tebe šunt všechno, tak jsou to zase jen řečičky na internetu, které tu má plno lidí aby si o nich ostatní mysleli že jsou nějací veteráni ve hraní. Je to blbost prostě. I když souhlasím, že Fable MMORPG, nebo jakkoliv online je pěkná kravina, ale dá se to napsat jednoduše a nedělat tu zase zesebe chudáčka co nemá co hrát.
          • hlavne kolega nahore dela jak kdyby v devadesatkach vychazela jen kvalita . Mozna by si mohl nejdriv prolistovat dobove Excalibury , Score a Levely a najednou by zjistil ,ze to jeho mudrcovani je vyplod jeho fantazie . Taky patrim mezi veterany ,ale nikdy jsem nebrecel ,ze neco bylo driv lepsi a ted to stoji za pendrek . Pokud neco stoji za pendrek tak nad tim nestracim cas a posunu se dal . Kolega nahore hold jen zafrajeril ,zel zapomel ,ze takovejhle mudrcu je tu MNOHEM vic .
  • deridon
    a co Black & White 3? :\ Fable 2 bych též rád uvítal na PC, dle mě nejlepší díl, trojka byla i nemastná oproti jedničce
  • Ať přestanou přemýšlet nad kravinama a radši vydají druhý fable na PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit