Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kiefer je prase. Nosí už 6,5 roku stejný tričko https://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=dCiageqMHJc
  • Dovolím si tu trochu spekulovat a trošku i vysnít něco, co by mohlo být obsaženo v MGS5. Samozřejmě, že David Hayter je pojem a Solida Snaka si nedovedu bez jeho hlasu představit. Pořád mi ale tak nějak nejde na rozum, že by ho v Kojima Production/Konami úplně vyškrtli. Jak známo, hrát budeme za Big Bosse (který měl ve čtvrtém díle taktéž jiný hlas), proto si troufnu tvrdit, že v tomto díle, který se na časové ose bude odehrávat později než díl třetí, by se mohli setkat Big Boss (Sutherland) a třeba i Solid Snake (Hayter), nebo by se tam nějakým způsobem mohl Solid vyskytnout. DLe mého je vcelku logické, že se o Hayterovi momentálně nemluví, ale jak napověděl Davidův twitter (snad na E3 neztratím svůj hlas...), čekám stále nějaké pěkné odhalení, spojené právě s Davidem Hayterem a se sérií MGS... Vivat David Hayter !
    • operace Snake Eater se odehrává v roce 1964, Phantom Pain v roce 1984, Snakovi je zhruba 12 let(projek Les Enfants Terribles 1972), pochybuju že by ho Hayter nadaboval
      • To je samozřejmě pravda, jen říkám, zda se nějakým způsobem série s Big Bossem a Solidem nepropojí. Kojima je šílenec a jistě by byl schopný to nějak vymyslet. No uvidíme...
        • Tak ještě tam má spoustu časovýho prostoru 1984 až nějakej rok 2000 mgs. Kojima podle mě zdaleka neskončil :D, v tomhle díle se ale nesetkaj
          • vlastně blbost sem zapoměl na starý Metal gear z 86, ňevim teďkon v jakým roce se odehraval Zanzibarland.
  • začíná být sakra podobnej tátovi
  • pre niekoho mozny spoiler,
    mne je skor luto ze si uz nezahrajem za Solida, docela by som privital povodny Metal Gear v premakanej podobe :)
    • a mensi offtopic, pred dvoma mesiacmi som absolutne nemal sajnu o com MGS seria je, len tak z nudy som si zahral prvy diel na PC, a po dohrani som si zakupil vsetky MGS hry dostupne na PS3
      • To já si zas radši zahraju za BB, kam se hrabe Solid... po dohraní peace walkera(asi nejlepší díl)
        sem zjistil že Solid je nula :D jako davat si za Big Bosse Metal Geary k snídani to je teda síla :D :D
      • ne asi, když je to nejlepší serie všech dob... docela brzo xD
  • Stillson
    Z této zprávy jsem trochu nadšený a trochu zklamaný. David Hayter je Snake pro mě a vždy bude. Stejně jako Ironside Sam Fisher. Sice chápu,že Kojima řekl, že s MGS 5 přijdou změny. Ale proč má Japonský Snake stejného dabéra a v EN je nový. To mi hlava nebere. Sutherland má dobrý hlas a jsem zvědavý jak sedne Snakovi. Ale Hayter pro mě bude vždy číslo jedna jako Snake.
    • V japonštině má DVA debéry - Jeden dabér pro SOLID SNAKE a druhý dabér pro NAKED SNAKE ( = BIG BOSS, Solidův otec (klon zkombinovaný s geny Evy (Big Mama)). Dva dabéři pro dvě různé postavy.
      V angličtině doteď oba dva daboval Hayer, což bylo dle mého názoru docela špatně, protože to způsobilo tenhle zmatek, kdy hromada lidí není schopná pochopit, že
      Solid Snake (MG, MG2, MGS, MGS2, MGS4) =/= Naked Snake (MGS3, MGS:PO, MGS:PW, MGV).

      Docela mi dává smysl, že Naked Snake konečně dostal nového dabéra - už jen proto, že se čím dál tím blížíme k času, kdy se mladý Solid Snake mohl setkat se Big Bossem = tj. pravděpodobně někdy mezi lety 1985-1995 (1995 = Operace "Interlude N313" = první Metal Gear hra).
      • Stillson
        Jen menší oprava. Big Bosse v MGS4 nedabuje Hayter ale Richard Doyle, který mi dost seděl na Big Bosse (Naked Snaka).
        A určitě pro lidi co tuhle hru neznají to je dost matoucí hra. A podle mě by to nedělal ani jen ten dabing. Je to docela sranda někomu vysvětlovat příběh hry :D sám se u toho bavim občas.
        • Jo, to byla doteď jediná výjimka. Každopádně reagoval jsem spíš na to, že v Japonsku dabér zůstává stejný. Je to pochopitelné protože to není stejný člověk, jako japonský dabér Solida.
    • a krom toho Kojima chtěl vžycky do Hollywoodu, tak si tak trošku zase splnil sen :D
    • asi kvůli tomu že Hayter je amater a Kiefer profík... oprava - asi určitě
      • Hayter amatér? Dej si facku. Koukni se, co všechno udělal, a co udělal Kiefer.
  • https://www.google.cz/search?um=1&client=firefox-a&rls=org.mozilla:cs:official&hl=cs&q=Kiefer+Sutherland+gay&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.47534661,d.Yms&biw=1440&bih=747&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=6PiwUaX0LMKxtAbOhoGYCg#imgrc=_
    • Miserius
      At je klidne transvestita, hraje suprove a hlas ma ve hrach taky dobrej (napr CoD: World at War)
  • BoB.2
    Co co co prosím? *8*
  • Miserius
    Damn it! *1*
    https://www.youtube.com/watch?v=XZMl9qw0eVM
  • roiser
    Také jsem byl nemile překvapen, když řekli, že Snaka bude dabovat někdo jinej, než David Hayter. Na druhou stranu má ale skvělého náhradníka a za to jsem docela rád. Zatím si ale Kiefera jako Snaka nedokážu moc představit a jsem zvědavej, jak to nakonec bude znít ve hře.
  • Tohle je mi docela líto, Davidův hlas jsem miloval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit