Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Indyho jsem dohrál tak před půl rokem a mě to teda dost bavilo. Nenáročná akční adventura s lehce zlobivou kamerou, ale skvělou atmosférou, sednoucím soundtrackem a chytlavou hratelností. Frustrujícím momentům se sice nevyhnete, ale celkový dojem to nijak extra nekazí.
    • Já to dohrál před 12 lety a tehdy jsem si žádných problémů nevšiml, bavilo mě to moc.
  • Skoda ze ne Infernal machine. Co pomatuju tak tomba je uz takova lehce sprasena konzolovina.
  • MidnighT91
    Ten indy je dobrej ale radši bych tam viděl The Infernal machine...
  • OUTLAWS moja prvá FPSka na domácom počítači.....nostalgia
    • Where are you marshaaal
  • Pokud má někdo rád hru Indiana Jones and the Emperor's Tomb, může vyzkoušet modifikaci, která ze hry udělá větší výzvu.
    http://www.moddb.com/mods/ijet-dragon-pearl-mod
    https://www.youtube.com/playlist?list=PL17383D566F7B68B5
  • Mart9
    Ten Indiana Jones je docela povedená hra, pokud se nepletu, je to ten díl, kde „byla Praha“...
    • Jen ty památky byli na dost divných místech. A o tom co skrývá Pražský hrad ani nemluvě.
    • jo jo :) te sem dokonce i dohral, povedena hra
  • Raziel_cz
    Tak po Fate of Atlantis konečně i The Dig. Už vím, co budu tenhle víkend dělat. :)

    Mimochodem, hráli jste někdo tu Emperor's Tomb? Indyho miluju, ale tohle mi z videí připadá jen jako odvar Tomb Raidera.
    • Určitě zkus, neni to žádná top pecka ale mě se to líbilo protože mam rád Indyho.. a jako odvar TR to nepřišlo *3* Moc úspěchu to tenkrát nesklidilo ale neni to špatná hra, akorát co si pamatuju tak docela krkolomný ovládání a debilní kamera ale to se dá zvládnout *15*
      • C-BEAM
        skúsil som demo, ovládanie a kamera fakt nič moc, atmosféra tam ale je.
    • Mart9
      Sice už je to pár let, co jsem to hrál, ale na moc hádanek si nepamatuju. Spíš to bylo dost akční.
    • x_ander
      Emperor's tomb je fajn hra. Jak mas rad Indyho, tak ji urcite zkus. Neni to sice zadna legendarni pecka, ale hraje se to moc dobre.
      • Raziel_cz
        Ok, díky za názory. Asi to prubnu. :)
        • x_ander
          Minimálně k tomu existuje demo. Nevím ale, nakolik je funkční na dnešních systémech.
          • Nač by stahoval demo, když si stáhne plnou GOG verzi zdarma?
    • Je to "tombraiderovka" alias pohled třetí osoby, pár hádanek a hodně skákání. Nicméně podle mne to není to odvar Tomb Raidera, spíše bych to hratelnostně přirovnal ke hře Oni.
    • Jack1947
      No jo hráli před lety a už tehdy to byl port z PS2, navíc ta hra byla škaredá celkem blbost a nic moc bojový systém, bugy atp... hovadinka inspirovaná filmem.
  • "Dont be a fool marshall!"
    "Where are you marshall?!"
  • Outlaws nejvetsi pecka ! Jeste mam zive v pameti to intro navozujici atmosferu a naslednej pomstychtivej mod s bezchybnym soundtrackem. jedna z mych nejoblibenejsich "doomovek" vubec.
  • GoG je cool *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit