Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    pls, buď články o gearsech nebo CoD nepište a nebo se je snažte psát neutrálním tónem... toto se nedalo číst...
  • Co z toho je realtime? *1*
  • Zrzzek
    Mulťák CoDka mě moc nebere, singl si pustim na youtubu... Ty 4 hoďky si dám na půl a je to jako 2 díly akčního béčka.. *1*
  • Nové kulisy, nový hrdinové. Stále stejně tupý boti, sterilní zážitek ze střelby, tuny skriptů a mizivý destrukční model. Když dostanu chuť na herní zážitek ala CoD stačí si pustit některý ze starších dílů.
  • Když si odmyslím značku, tak to vypadá na skvělé Bčkové scify, po 4 dílech to ve mě vzbudilo aspoň trošku zájmu
  • Tak snad ho neubodají. Protože jeho respawn byl celkem dlouhý.
  • A budu to taky moct hrát ? Nebo 80% hry jen prokoukám na videa a skripty :D
    Každopádně na cod to vypadá celkem fajn . A porovnávat COD a BF je naprostá pitomost. Tak už to pochopte .
    • patr
      Ja som bral cod vzdy ako multiplayerovu hru.
      Single je len take odreagovanie na zaciatok, neviem co od toho cakas.
      Inak podla mna toto bude zatial najlepsi diel. Scifi + klasicky styl hry, zahras si to naco budes mat chut.

      Bf sa neda porovnat. Mna to nikdy nebavili z dovodu chaotickeho stylu, 30vs 30 je rozdiel ako 5vs5 na kola
  • Patek vecer, co bych tak...zajdu na wrestling zarvat neco chlapskeho na blbecky v trikotech, pak sezeru tri Big Macy, zaleju to dietnim pifkem...hmmm, jeste tomu neco chybi. No jasne, cestou domu se stavim ve Walmartu pro nove CoDko, to s Conorem, to musi byt pecka, Conor je tvrdak, ne jako ti panaci z WWE, to uz mne nebavi, tedka frci UFC...
  • Proboha to si fakt nekdo mysli, ze grafika traileru reprezentuje uroven grafiky ve hre? *7*
    • ano.. COD je z5 a vypada lepe nez BF a to jiz po druhé za sebou.. bohužel od te doby co vydali BF.. jak se to jmenovalo? Uz ani nevim.. takove to.. policajti strilej zlodeje .. tak je COD napred.. no mel jsem vsechny BF do 4ky a ted na to uz prdim.. nesnasel jsem COD, ale tohle si zahraju.. to jsou zmeny panecku.. :(
      • patr
        Nadsenie z traileru ale ten bf je trapny
        1sv vojna ale arkada ako svina. Mohli tam pridat nejake nove mechaniky a ubrat z arkadovosti.
        Takto mi to pripada ako unreal tournament s 1sv vojny.
        Na hru, nezaujimava kombinacia.

        Kazda dobra mp hra je scifi alebo fantasy az na vynimky ako cs.
      • tvé neznalosti žánru, nevypovídají nic o kvalitě žánru jako takového
    • ano, cílovka call of duty, naletí na to pokaždý *5*
      • zkousel jsi to hrat s jinou grafikou, nez integrovanou? *5*
        • sorry dokud nezmění engine tak ten mimo jsi ty kámo *5*
        • Já má CoD rád (až na ty sci-fi balasty a toto si taky nepořídím), ale grafika je v CoD dost specifická.
          Netvrdím, že je hnusná, ale taky netvrdím, že bych si z toho vyloženě sedal na zadek. Omalovánky to jsou, mě se to líbí, ale BF, Far Cry, nebo Crysis mi přijde hezčí...Naopak mi přijde, že v posledních CoD dílech neustále poletují nějaký zmetky a bordel ve vzduchu a je to jen efekt na oko, aby to nebylo tak prázdný :-D Hraju na asus 980 strixovi na 1080p na 27" 144hz monitoru ("nevytahuju se", jen udávám, protože si myslím, že mám sice starší, ale dostatečně výkonný systém na full HD)
          • patr
            Nahodou scifi cod je perfektne.

            Proste je to video hra, rozne perky, kill streaky a vylepsenia. Vacsina kvalitnych mp hier je scifi alebo fantasy, z dovodu kombinacie roznych skillov atd.
            Ako by vyzerala dota preboha zo stredoveku, nemohol by si nic vymysliet len sa drzat historickej predlohy.

            A otom je aj cod.
            A este tento rok dostanes balicek klasika + scifi herny styl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit