Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pb_historic
    Tyto videa s Lukášem Grygarem jsou vždy skvělá....
  • Chidlink
    V momentě kdy Grygar řekl, že Risen 2 je to nejlepší od PB jsem ho přestal brát vážně a už ho ani nikdy brát vážně nezačnu.
    Následně jsem se šel vyzvracet *12*
    • bud je uplne bez vkusu, nebo je to 100% pozer...
  • MickeyMutant
    Vzhledem k tomu poslednímu záběru, kde se Měsíc otáčí a je na nestabilní oběžné dráze mnohem blíž Země, si všechny ty znesvářené frakce už klidně můžou podat ruce a společně se opít. Během pár dnů, týdnů, maximálně měsíců, je totiž čeká drtivý dopad, ohnivé peklo a nevyhnutelný zánik planety.
    • Jojo Země ... Aneb když na hru koukám z rychlíku a jsem na to hrdý !
      • MickeyMutant
        Nevím, kdo se tu kouká z rychlíku, pánové. Ten měsíc na konci videa je evidentně Měsíc. Náš Měsíc s velkým M. I se svými charakteristickými krátery rotuje naprosto nereálnou rychlostí na obloze. Mimoto Lukáš na začátku videa praví, že Magalan je jiné jméno pro planetu Zemi, tak to tak prostě je. Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

        EDIT: Mimochodem je to podobný případ jako s Dark Souls. Víte, kde se rozkládá Lordran, Drangleic nebo Lothric? No přece na Zemi! Důkaz.
        • no, zrovna u DS je to oblast, na kterou se přeneseš duševně, takže tam to taky trochu hapruje...
          • Nehledě na to, že Fromáci mohli z lenosti vrazit náš Měsíc do skyboxu prostě protože proto.. hned na to roubovat lore mi připadá unáhlené!
        • Nevzpomínám si že by náš měsíc měl svůj měsíc...
    • no nevim na ktery mesic jsi reagoval ja teda zadnej nevidel asi jsem se dival na spatnej zaber nebo jsem proste jen slepej , nicmene jestli se nepletu tak v elexu to neni zeme ale uplne jina planeta kolonizovana clovekem *3* peace
      • Tak to je zajímavý, že si na tu kolonizaci vzali stará pozemská auta třeba.. A vůbec architekturu a všechno. Asi další věc, o které tvůrci moc nepřemýšleli *3*
        • nejjednodussi je kopirovat to, co znam
    • a nebo to neni vubec zeme...

      Magalan was a planet looking to the future.
  • To po tom přiznání s Risen 2 jsem to měl chuť vypnout, pak jsem si řekl Grygar, a že ho vkus-nevkus pořád nechápu a video jsem si parádně užil...
    • Já to vypnul ve chvíli, kdy řek, že věda a náboženskej fanatismus nejdou dohromady. Kdyby mu bylo 6 let, tak nad tim mávnu rukou... Každopádně souhlasim, že Elex je v některejch ohledech příšernej brak a díky tomu mě uplně přestal zajímat. Viz https://www.youtube.com/watch?v=RYMCNVdPx0Y Jak tohle může někdo myslet vážně?
  • Železná Madison má nějaké neposedné prsy. *1*
    • jeanczarny
      Elex: Calm your tits edition
    • Still
      To maj myslím všechny ženský :D Co jsem si tam všiml *14*
      • Však to v tom videu rozebírá...
      • Jo jo, příklad jaký jsou vývojáři amatéři.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit