Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RedEagle
    Ked už je reč o Blood Bowl.ja som vážne stale zvedavy na to či v strategii Warhammer Total War sa v ramci zvyšovania spokojnosti budu v mestach dat stavat Blood bowl areny :))
    • imho ne, BB se odehrává v alternativním vesmíru, který má sice hodně společného s WFB, ale neni to ten samý
  • Mě ta hra teda přijde dost divná. Nejen že to mizerně vypadá, ale animace taky stojí za prd.
    Ale je to lepší video než s těma temnýma elfama.
    • Kallessin183
      Ono to totiž není hra o grafice a animacích, ale taktice a spoustě srandy.
      • no nevím já se u jedničky spíš párkrát pořádně naštval, ale jinak souhlasím:)
        • Kallessin183
          Já hrál za skaveny... v duchu jsem klávesnici sešrotoval asi tucetkrát... Zvlášť památný byl zápas proti chaosu. Najednou jsem potřeboval nový tým :)

          Ale na druhou stranu, komentátoři mají úžasné hlášky, nebo když diváci vtrhnou na hřiště a na nohou zůstanou tak tři hráči na každé straně :D A hodně jsem se nasmál, když mi protivník obsadil všechny hráče. Zariskoval jsem a míč donesl Ratogr.
          • já hrál Wood Elfy, ty mrchy dávaly touchdown v prvnim kole, když jsi vykopával, ale Chaos mi dal taky pěkně zabrat, v kolech kdy měli míč

            jinak ty animace běhu, házení a úderů mi přijdou stejný jak v jedničce, na to ani nešáhli, jen přidali pár nových

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit