Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gameplay za mikrovlnku s nohama, ktera jako utok pouziva hazeni pizzy,,, dyt je to skvele. U videi sem se celkem zasmal :)
  • když použijeme hromadu filtrů při srovnání tak, aby nám z obou her vylezla pouze vlastnost, kterou zapůsobila na kupce, tak v čem se liší Goat Simulator od posledních dílů Call of Duty?
  • Jako tohle se opravdu cení. Vydali takovou hovadinu, pár dnů to bylo všude a pak se po tom zem slehla. Moc to nestálo tak proč ne. Každý by čekal, že si každý z developerů koupí jednu Audinu a už je neuvidíme, ale oni místo toho pracovali na tak velkém updatu a zadarmo. Tomuhle říkám přístup! Jasně, očekávají další prodeje, ale i tak je to opravdu podpora hráčů a ne jenom jejich peněženek.
    • Naivko.
  • Kr.Pa
    Games tu omývá každý update Goat simulatoru a přesto tu nemají recenzi.
    • Těch tu není...
  • Ristoro
    Kam ten (nejen) herní svět spěje. Herní móda = pixelové chu*oviny a simulátory kamenů a koz.
    • Tilwaen
      A trávy, nezapomeň na simulátor trávy!
    • Kozy
      Taky mě strašně sere že je tolik odlišnejch her, který jsou navíc zábavný. *11*
      • ja to chapu ta denesni generace znudena prehrsli predskriptovanejch cod-her je fascinovana hrama kde lze delat cokoliv a nic tam neni "naskriptovany" a pac nic lepsiho nepoznaly a predstavivost jim chyby nenapadne je ze lze udelat zabavne hry aniz by to byl simulator kamene
      • Ristoro
        Přesně tak. V jedné pixelové plošinovce můžeš skákat do stran, ve druhé na zeď a v další třeba chodit po stropě! True next - gen. Těším se jaké hry budou v roce 2020! Možná se vrátíme na ATARI. Pokud je to pixelová nebo Indie hra, nedejbože, aby šlo hodnocení pod 8/10!
  • To je hezké, zachvíly to ta kooza dotáhne na plnohodnotné MMO s měšíčními poplatky a já se ještě musím zeptat jednou a ujistit se. Tedy to už hráči tak zsdegenerovali že jim učarovala koza převlečená za mikrovlnku? :-/

    Protože mně to vtipné moc nepřipadá, a ano je to díky pekelnému kickstártru. Nikdy bych si takovou koni... ehm kozeninu nekoupil. Urazil jsem Goat simulator! Budu umínusován ( ten kdo mi dá mínus se musí nad sebou zamyslet, je Goat simulator hra nebo výplod choré mysli... pro info hrál jsem to ničím mne to nenaplnilo a vám to dalo přesně co???).Děkuji za honestnou pravdoucí (ne)odpověd.
    • ty nedostavas minusi za svuj nazor ale jen pro to a budme uprimni ze jsi d e b i l
    • Asharak
      Ne, právě naopak, to je test degenerace. Kdo nebude mít blbé kecy a hru bude brát pozitivně, není degen. *5*
      • Co je na tom pozitivního, hrát za pomatenou ovci... více s těším na Hatred. Tady je jen vše komické, tamto bude aspon krvavé.
        • Asharak
          Třeba dodají nejaky brutalmod v dalším dlc no. Mohli by.
          • Tilwaen
            Pomocí různých módů mikrovlnky budeš pomalu škvařit obyvatele městečka *5*
  • No konečně. Já myslel, že už se nedočkáme...
  • jindra.veliky
    konecne MMO, ktere muze konkurovat WoWku
  • Krescz
    to je hra delana na miru pro PewDie? *15*
    • Tilwaen
      Jestli ta mikrovlnka vyskakuje ze zákoutí a děsí diváka, aby mohl zařvat, tak ano *1*
  • Zase je hezké že se k těm chybám přímo hlásí, z toho by si mohl vzít příklad Ubisoft :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit