Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pokud nebude PVE obsah jen za prachy a poopraví trochu bugy, takto možná možná bude stát za to ale PVP DZ toho nenabídne více než srandu - a nějaký ten loot až se na něj patřičně nalevelujete tedy naexpíte v DZ.

    PVE by se mohl brát jako takový jiný typ kampaně která by se třeba rozšířila, PVP zase takové to dollootování. Kupodivu mně ani tolik nevadilo že když máte nižší level že někoho nezabijete - když ho střelíte do hlavy tak mu to ubere více a takto není jen o levelu. Ten skill tam trochu taky je - dřep by se tam hodil protože krýt se nedá stále a někde sedět opřený za bednou není ono + ten pohyb je pomalý. Za mně ano napár hodin denně dejme tomu... PVE třeba na déle. Navíc když to zmáknete sami to je taky plus. DZ se dá hrát sám taky nebo s lidmi co potkáte pokud teda nebudou chtít víc zabíjet ostatní a kazit vám hru.
  • Staci zkouknout jak se v Bete hraje... jsem narazil na videa z prave ukonceny bety :D

    https://www.youtube.com/watch?v=c-y0EVTKfJg

    Ono je hezky videt, jak se ta hra chova, tohle je z XBox One, a vypada to uzasne.
  • Lidi zdravim furt mi ty servy nejedou kdy je spisti a jen na 3 dny ???
  • http://9gag.com/gag/aeGgAXj

    tak takhle nejak se to hraje co
  • na otevrenou betu se tesim. Nechapu ten hejt kolem. Zjednodusene receno vydavaji zdarma demo, tim si u mne jen splhnou. Nejvic mne potesilo, ze to nebude jen multiplayerovej test.
    • Taky to nechápu. Na betu mrknu taky, i když mě odradilo, že to měla být výhradně online záležitost, tak na betu rád mrknu, protože přesně jak píšeš - není to jen MP test. Ano, Ubi je Ubi, to netřeba dál rozebírat, ale názor si rád udělám sám (k čemuž mi dopomáhej beta) a až pak, pokud budu mít pocit, že o něj vůbec někdo stojí, pak možná prezentuju svůj názor (coz bohužel spousta místních dětí ještě neumí a šmahem všechno ráda odsuzuje pohledem na video nebo dokonce jen screenshoty, ale i oni jednou vyrostou, dospějou a jejich okolí se uleví,s tejně jako jim :D).
  • Betu jsem nehrál, ale z toho co tu o tom píšete, my z toho vyplynulo Defiance v kulisách New Yorku. Škoda, pokud to tak je...
  • Ono by se to dalo udelat i tak aby tam byl progres a soucasne to bylo i realne. Treba by jste zacinali jen s pistoli, nebo ak a postupne by jste ziskavali vybavu jakou ma US vojak, nejlepsi vestu, pusku s kterou prostrelite i zed, ruzne futuristicke vychytavky a pod. Takovy vojak ma jasnou vyhodu, ale stejne ho muze zabit i otrhanej domorodec s pistoli.
    Jenze bavime se o Ubisoftu a hre tvrde zamerene na mainstream
    • wenceslaus
      To by se mi taky zamlouvalo víc. Tak snad Escape from Tarkov.
    • Levelovanim by jste se pak mohli stat medikem nebo inzenyrem co ovlada ruzne drony a pod. Ve skutecnosti taky lekar musi mit skolu
      • Jack1947
        Jo ale kolik jich tu školu nemá že ale myslím že realita tady není úplně na místě.
        • Ty nemyslíš!
    • Jack1947
      Echm ale víš že to není hra na vojáky vid? Bobe.
  • Krescz
    budu věštec again: hra vyjde totálně zabugovaná a ořezaná o polovinu věcí, které ubi slíbil(watch dogs), lidi to přestanou hrát jakmile si uvědomí, že jedním headshotem prostě nikoho nesundají *11*
    • tak to fungovalo v predchozi bete. Ale to byl test na coop a multak. Maji novy engine, potrebuji to testnout. Nepratel tam bylo podle meho vic a meli vic hitpointu, nez by melo byt v singlu.
    • ve wowku taky headshotem nikoho nezabiješ
      • no jo ale to je wowko ne Tom Clancys World of Warcraft......
  • Pane jo ta cenzura dneska jede 5 příspěvků za minutu jen tak dál za chvíli bude celá diskuze prázdná *1*
    • Jo no ta cenzura byla dost zbytečná, ale nepřekvapuje mě to
      • ani nevim o co jde ale vsadim ledvinu ze zas o nic neslo, games jsou v tomhle bohuzel nejhorsi web

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit