Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zaklínač 3: Simulátor kotoulů *6*
    • to byla dvojka... *3*
  • doufám že to autoři natřou bioware s jejich dragon age...
    • já teda doufám, že obě hry budou pecky
  • Je zajímavý, jak se posouvá význam slova "spoiler". Pro mě je intro taky spoiler. Za starých časů bylo intro něco jako svátek, něco, na co se člověk těšil. Už několikrát jsem zažil, že jsem si koupil hru v den vydání, nainstaloval, pustil - a první, co jsem viděl, byl rok starý filmeček, který jsem viděl už desetkrát. Prostě nuda - a tu já u nové hry nechci.

    Pro mě je spoiler všechno, co mi kazí ("spoil") zážitek ze hry, filmu atd., tím, že se něco dozvím dopředu. U hry, u které jsem si jistý, že si ji koupím, považuji za optimální, vědět o ní dopředu co nejmíň.

    Takhle se vždycky ukáže napřed intro, pak prvních 90 minut gameplaye, pak se představí postavy, vysvětlí příběhové pozadí - nechci nic z toho. Pro více informací viz Fight Club 200, rozhovor s Petrem Bulířem, co mu nejvíce vadí na dnešních hrách.
    • Mně spoilery nevadí. Můžu si pak lépe vychutnat příběh. Pokud vše závisí jen na informaci a překvapení, tak to stejně stojí za starou belu.
    • Ano z casti je to tak, ale tyto veci jsou hodne o PR a maji nahrazovat demo, ktere se drive hojne pouzivalo (neznamena to, ze to schvaluji nebo jsem proti).

      Kazdopadne pokud nechcete jakykoliv spoil, tak jednoduse nesledujte nic okolo toho, a nectete komentare, clanky, nedivejte se na videa. Staci vam pouze datum vydani (pokud i ten neberete jako spoil). Vy mate tu moznost jak se informacim vyhnout, ale ti kteri je chteji sdilet, tak jsou lidmi, kteri nemaji radi spoil, omezovani.

      Jedna z hlavnich veci jak bych se vyhnul spoilovani je, ze bych videl clanek Witcher 3 a neco k tomu a uz bych ho neoteviral. Pokud ho otevrete a jeste pujdete dal a to ke komentarum, tak nemuzete cekat, ze vsichni padnou na zadek a budou se snazit vam nesdelovat nic (budou se bavit treba o cervene karkulce).

      Proc vlastne to video neoznacili slovem spoil? Protoze pokud nechces spoil tak si clanek neotevres, pokud ti informace v clanku nevadi, ale vadi ti video tak nespustis video. Pokud ti vadi, ze by v komentarich mohl nekdo neco prokecnout, tak kurna nelezu do komentaru.

      V jednoduchosti je sila *5*
      • Jojo, já nikomu nic nevyčítám ani nezazlívám, jen popisuju, jakej je můj názor. Recenze na hry, na které se doopravdy těším, ze zásady nečtu. Respektive, čtu je vždycky až potom, co hru dohraju, a přispěju do dávno mrtvé diskuze pod článkem *3*
        • Spravnej pristup :)
          • flash789
            No vida..veverka to konecne pochopila..slava:)
      • svět se zbláznil... *7* ... to abyste raději nečetli ani recenze... Quo Vadis? (a odpověd by byla z jedné písničky od Morčat na útěku)
  • Sry,ale kvuli tohoto webu jsem musel zapnout ADBLOCK . Zde si neodpustim poznamku o ceske nenazranosti. Tohle je totiz unikatni reklamni web!!!
    • Rejsek
      A z ceho myslis, ze by se web zivil? Z prodeje dementnich komentaru nekterych diskuteru psychologum, za ucelem zkoumani? Sam mas maslo na hlave. Osocujes svuj narod z nenazranosti, ale ztelesnujes jeho potrebu vsecko komentovat a kritizovat, kdyz si staci add jen nainstalovat, bez nutnosti to vsem oznamovat. Mozna bys o tom chtel jeste promluvit do radia, aby vsichni zasli nad tim jak te to rozhnevalo, co?!;-)
      • flash789
        tak samozrejme pro spoustu jedincu je téma reklamy a add na prvním miste tady na games, nejaky hry a tak, koho to zajima:)
        Jinak krasne vystizeno, pane Rejsek.
  • Ať už je to venku! To bude pařba *5*
  • Chápu Flashe, nutno ovšem říci že intra k zaklínačům patří k tomu nejlepšímu. Striga je super a vražda krále na lodi - hmmm. Takže předpokládám že to bude zase něco podobného,co naláká ale nic zásadního z děje neprozradí.
  • Magister_Peditum
    flash789: Co ti vlastně vadí, když stejně na to intro koukat nebudeš? Jsou lidé, a troufám si tvrdit, že většina, co se na něj ráda podívá. To jako bys chtěl plošně zakázat pojídání masa jen proto, že tobě nechutná a odmítáš se dívat na to, jako ho jiní jedí. *15*
    • flash789
      me nevadi nic, diskutuju..a jestli taky diskutujes mel bys vedet ze diskuze jsou primarne o tom ze jeden clovek tvrdi ze ostatní jsou kr*teni, a ti ostatní tvrdi tomu jednomu ze nejsou, a ze kr*ten je on :)
  • koukam hipsteri polemizuje o spoilerech, ktery sou stejne jen jejich vlastnim nesmyslem v jejich hlavickach. Moc se to prehani s tema vasima "podstatnyma" spoilerama *7*
    A prominte, ze se vam vmesuju do diskuse na tema, ktere tak dokonale ovladate a rozumite mu. *13*
    • flash789
      tak ještě ze je ten tvůj příspěvek tak inteligentni a odusevnely..jinak by si clovek myslel ze by místo nicku picek by bylo lepsi dat si jeho vetsi verzi:)
      • nemusis jim preci strkat primo pod nos jak jsem dokonaly, to z nich udela jen hatery *1*
        co se jmena tyce, nechtel bych mit cislo 789 v poradniku flashu *4*
  • Bude hrát zítra live janchor alpha verzi KCD?
    • Keyz
      Co tam chceš hrát, když tam nic nebude :) Bude to sloužit hlavně jako HW test a budeš pouze moci něco zkoumat. Ještě to možná bude padat atd.

      WH říkali, že udělají nějaké live video.
  • Kazdopadne to intro bylo fakt dlouhy, jen by me zajimalo jestli ji prejedou nebo ne. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit