Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perfektni hra,nadherne vizualni zpracovani,snad se někdo pusti do cestiny ,
  • kouknul jsem na trailer, ale to pokémoní zpracování, děti v hlavní roli a kýčovitou omalovánkovitost opravdu nepřekousnu, ale prý jsou jedinci, kterým se tenhle kýčovitý hnus líbí, ti by měli zbystřit a naostřit své nerealisticky obří meče, bitva o automaty na kalhotky a právo první noci s nezletilou lolitkou začíná!
    • Hra ma velmi sveráznou stilizaci a za 20 hodin ve hře sem nenarazil na nic závadnyho až na gambling s nezletilcem ,mám hru kde ti hra zazumuje na tryčko hrdinky (mokrý) hrdince je asi 16 todle je jenom barevný ne uchilny. Ja jsem měl strach že to bude moc dětinsky ,ale přiběh je vážnej a obří zbraně se nekonaj.
  • hmm jak autor ví, že je ta hra povedená, když ještě nevyšla?
    • Třeba má review verzi? :-D Vždyť recenze jsou už venku, takže není není tak těžké si udělat obrázek. (ať už s hraní vlastní review kopie, nebo prostě nastudováním informací)
    • Jack1947
      Třeba hrál první díl a ten zdá se povedený byl jenom už to pro hnidopichy v titulku napsal "špatně"...
  • No výborně!
  • Zcela nezaujate musim rict, ze je to jasna hra roku *1*
    • yup uuplne nezaujate :) ale pridavam sa, vyzera to skvelo. Aj Metacritics sa to paci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit