Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem skeptický. ta hra má až moc velký hype na to, jak malá je. je to určitě velmi milé, ale obávám se velmi omezené hratelnosti, krátké doby hraní a nezajímavého level designu
    • Mart9
      Nebojim se hratelnosti ani level designu, ale fakt se obávám, že to bude mít max 2 hodiny.
  • Mart9
    Kdyby šlo na PS Store přidat českou visa kartu, už bych to měl předobjednané *16* *7* *9*
    • Erien
      Já používám Visu na PS store a funguje bez problému. Takže chyba je buď u tvé banky nebo v tvých rukách. Ale rozhodně to není Visou.
      • Mart9
        A máš teda české PS Store? Když jsem pátral po netu, určitě nejsem sám s tímhle problémem.
    • ani Paypal nemáš?
      • Mart9
        To nevedu, radši si pak koupim PS live cards...
    • Musíš mít plnohodnotnou kartu, Electron nefunguje nikde a nikdy.
    • Sr_Lobo
      Me to de uplne v pohode, co tam mas za problem ?
      • Mart9
        Prej že jsou údaje invalid. Je to visa od české spořitelny. Jinde po netu normálně tou kartou platim. Nevim, jestli se jim třeba nelíbí, že mám v příjmení háček.
        • Sr_Lobo
          Ja mam tu samou kartu i banku, jak ve jmene tak v adrese se vyprdni na diakritiku a melo by to jit.
          • Mart9
            Když nedám diakritiku ani do příjmení, adresy a města, tak mi to při pokusu o nabití peněženky napíše The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

            A když vyplním příjmení s diakritikou, tak to nejde ani potvrdit, že prý Please enter your name as it appears on your credit card
            • Mart9
              Kluci, tak mám výborné zprávy. Celou dobu to bylo nefunkční přes prohlížeč v PC, tak jsem teď jako poslední možnost otevřel nastavení přímo v PS4, ty údaje jsem si jenom prošel, smazal Czech Republic z optional položky State/Provience a úplně v pohodě jsem si tam přidal 3000 Kč :) Snad to když tak pomůže i ostatním, kteří mi u prvního commentu dali palec nahoru.
            • Mart9
              Bobe, vážně to jrc posíla na email? To by byla paráda, díky za informaci.
            • Mart9
              To je v pohodě, já si koupim PS live cards a ten účet si nabiju přes kódy.
            • Sr_Lobo
              A na ps storu myslim nejde ze bych ti to koupil jako gift a pak ti to poslal na ucet predpokladam ? Nic takovyho sem nevygooglil zatim. *9*
            • Pokud má všechno správně, tak s tím asi nic neuděláš. Já mám podobný problém, a to mi celou karty na PSN fungovaly. Četl jsem k tomu nějaké články na zahraničních webech a forech, kde dokonce redaktoři mají totožný problém(pushsquare,ign,neogaf atd).
              Podle všeho od podzimu Sony zavedla nějakou novou přísnější kontrolu plateb a řada lidí po celém světě je na tom podobně.
              Psal jsem na podporu česky i anglicky a nic. Ted jsem kupoval kupon 1.500 v jrc,(protože tam máš kod okamžitě v mailu) dobil, a zkusmo jen tak hodil navíc150 z karty, tak fungovala. Ted zas nefunguje. *7*
            • Sr_Lobo
              Tak zkus jeste do jmena nacpat bez diakritiky a adresu s diakritikou. Jinak me uz nic nenapada. Leda jeslti nemas nejaky zahranicni platby na karte primo zablokovany prez banku.
          • Mart9
            Díky, zkusím to zítra ráno a dám vědět.
        • S PS Store zkušenosti nemám, ale diakritika není problém. Já mám háček v křestním jménu a na zahraničních e-shopech používám údaje bez diakritiky. Zkus to bez toho mělo by to normálně jít.
    • A proc by to neslo?
  • Moc se těším, vloni mě mezi plošinovkami velmi mile překvapil Ori and the Blind Forest, letos se to snad povede této hře *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit