zavřít
...

V právě vydaném DLC do Steel Division se blýsknou hrdinní Poláci

Pokojný normandský venkov se svými statky, živými ploty, půvabnými kostelíky a romantickými výhledy na oceán je natolik vzdálený obecně přijímané představě pekla, že mi dělá obtíže obě lokace vůbec nacpat do jedné věty. V létě roku 1944 to ale byla v podstatě synonyma, což je reflektováno v názvu nejnovějšího...
 • BoBek (inkognito)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Vůbec se nepíše o hrách od Battlefrontu, takže pokud chcete něco reálnějšího battlefront.com a série Combat mission
  16.2.2018

  reagovat

  • aaa (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Redakce totiž Steel Division nazývá "hardcore", takže CM už je mimo jejich spektrum.
   17.2.2018

   reagovat

 • Hašan (anonym)
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Mě tam třeba totálně chybí možnost nějaké práce s jednotkou, nebo dokonce s jednotlivcem, jako je to v sérii MOW + Faces of war... Tady člověk dostane prostě anonymní obdélníček a je vyděláno. A grafika je jak z 90tých let.
  15.2.2018

  reagovat

  • aaa (anonym)
   3 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Tak MOW se zaměřuje na boje úplně v jiném měřítku, takže to, že nemůžeš ovládat jednotlivce a vyměnit mu zbraň je v pořádku, protože tady jsi na vyšším organizačním stupni velení. Kdybys mohl ovládat jednotlivce, tak by ses z toho asi zbláznil.
   15.2.2018

   reagovat

 • Abi (anonym)
  2 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Celá hra měla potenciál a příslib toho, že v budoucnu to může být parádní strategie se vším všudy jako globální mapa, která by hru posunula úplně někde jinde, ale vývojáři řekli ne, uděláme ze hry kokotinu a budeme do hry dávat samé nesmysly, viz tady tohle, ještě mi tam chybí polská końská jízda a je to vyřízeno
  14.2.2018

  reagovat

 • Hašan (anonym)
  7 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Za mě celá hra totální zklamání. Je to jako Wargame v jiném kabátku.
  14.2.2018

  reagovat

  • aaa (anonym)
   3 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Ještě zjednodušené a zrychlené.
   14.2.2018

   reagovat

  • vaclav.pechacek tiscali.cz
   3 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Škoda, možná že kdybych byl veterán Wargame, cítil bych to stejně, ale nikdy mě moc nechytla. To se povedlo až Steel Division, dost možná právě kvůli tomu jinému kabátku (a frontám).
   14.2.2018

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.245.10.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.