Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Majkl
    test
  • Tak zoufaly se stebla chyta ... vzhledem k tomu expresnimu ubytku hracu to uz stejne nezachranej. Dokud jeste zverejnovali ofiko cisla, tak to bylo paradne videt ... jak maj po dataci 30% narust ... a po mesici uz sou na tom jako kdyby zadnej nevysel. A pekne to klesa a klesa...

    Jo, a ze tu sou autori imb.cilni kr.teni, ktery musej o kazdym houne od blizardu napsat 10 clanku, na tom nic nemeni ani to, ze posty kritiku odmazou, ani to, ze za to rozdaj bany.
  • Si pamatuju jak jsem si kdysi jel den pred svatky koupit WoW do zbrna a pak jsem zjistil ze tenhle typ her neni pro me no nejsem ja vocas :D
  • Za mě fajn hra na dlouhou dobu, blizz na tom stále maká. Lepší jak "nový" hry za 60e na 2hodiny:)))
  • po 5 letech pauzy jsem neodolal a koupil legion, no po mesici me to prestalo bavit, prijde mi to jeste jako vetsi grind nez tenkrat, jako aby vyhodili strom talentu a nahradili to nejakym "power cosi" co se musi grindit, to je fakt zoufalost, profese uplne k nicemu, ztrata casu to skillovat, v lootu zadne zbrane, na vsechno bambilion zbytecnych questu + me absolutne neoslovil ten uvodni raid, kdyz to mam srovnat treba s takovym naxxramasem/ ulduarem, proste atmosfera nula...a ten pokus naroubovat do toho nejaky pribeh ve stylu guildwars 2, to si meli radeji odpustit
    • nekromant33
      Talenty mizí už od Cataclysmu. Artifact power je grind, ale to vylepšování zbraně dává pocit, že se pořád někam posouváš.

      Profese právě konečně dávají smysl. Jestli to myslíš v poměru kdo na tom vydělává nebo ne, tak za ekonomiku hry si můžou hráči a do*ebání množství goldů zase Garrison z WoD, ne design Legionu.

      Bambilion zbytečnejch questů bylo v každým datáči, tady aspoň i ty vedlejší vypráví nějakej příběh vázající se na zónu nebo snažení těch frakcí.

      A příběhem Emerald Nightmare? To bys asi musel znát lore Warcraftu abys takovej nesmysl nenapsal.
  • blizz se ted fakt snazi...tak treba uznali chybu a vrati do hry nektere utility ability v pvp. Jako treba pasti pro vsechny huntery, Je tam videt ta snaha i kdyz nekdy pitome realizovana,

    Ale pro me nejvetsi fail je ten grind a kotel questu ktere jsou potreba i pro pvp ze zaacatku, Takze jsem mel 8 charu na 100 a na 110 mam ted jen jeden pac to proste nezvladam casove uz :-/
    • kkING
      nemusis spechat stejne je cap na prestige level :-)
    • Prijde ti normalni mit 8 charu na max levelu a s nejlepsi vybavou?
      • Dobrá otázka.
  • Vraťte zpátky strom talentů jak byl před Cataclysm a vyhoďte pandy, a já se klidně k hraní vrátím...
    • Takhle je to mnohem lepsi, hral jsem balance druida a demon warlocka a je tam mnohem vetsi variabilita pouzitelnych skillu a buildu. Jenom proste nepridelujes body. Navic si svuj build muzes kdykoliv snadno prehodit.
      • To je ale ten důvod proč wow umírá.... "můžeš kdykoli snadno" kde je nějaký pocit z výhry? btw ten system, kdy si můžete přehazovat skiny itemů mi příjde, že v podstatě rozbijí jednu z nejzákladnějších RPG mechanik. Hraju vanillu na kronosu (s wow jsem začínal na tbc) a musim říct, že vanila je zatim nejlepší datáč :D
      • Nevím no, mě to prostě nesedlo, mam teď rozehráno na free severu s WotLK a jsem mnohem spokojenější.
    • honem rychle volejte blizzard Bcjazz se mozna vrati do hry'!!!!!!

      *1* *1* *1* *1*
      • Tak šup, už to mělo být!
  • Co je to brawl? Imo by to chtelo objasnit, ne kazdy hraje HS nebo OW.

    Legion jsem koupil a chvili hral. Ano spousta novinek super, a pro nove hrace jiste parada. Pro nas veterany je to zel uz nuda. A rekl bych ze takovych je vetsina.
    • Většina říkáš? Naštěstí je to jen tvá domněnka :)

      brawl ve wow bude kupříkladu že půjdeš battleground a zničeho nic přijde vánice, která by měla nějakým způsobem ovlivnit hratelnost, nezní to zle
      • nebo to hodi 30 hracu do areny...masakr *1*
  • nekromant33
    Když se ve vaší herní komunitě debatuje o tom, jestli náhodou obsah do hry nepřidáváte moc rychle, víte, že jste se po několika letech letargie vydali správným směrem.
    • Taky by se to dalo vylozit jako zoufala snaha ozivit umirajici hru. Wowko byla kdysi legenda, zaslouzi si dustojne a v klidu odejit.
      • nekromant33
        Vykládat si to můžeš jak chceš. Jestli jejich zoufalost znamená, že mě ta hra po 6ti letech zase baví, tak doufám, že na tom budou ještě "hůř".
      • Veskoslav
        Maxíčku, dneska jsi splnil denní dávku kokotin, je čas jít zase hajat.
      • kostejnesmrtelny
        Ty jsi taky svým způsobem legenda a furt tu trollíš. Měl bys jít příkladem (a nemusíš odcházet důstojně a v klidu, prostě táhni *14* ).
      • tomekbobek
        Legendou nebylo nikdy. Ještě nevstalo z mrtvých a ani neudělalo zázrak.
      • Hry neodcházejí důstojně, žádný.
      • a musí to být nutně zoufalá snaha? vše, co momentálně dělají, je velmi povedené. možná pvp (nehraju, nevím) není úplně optimální, ale co se týče pve, tak je tam spoustu skvělého.
        • Myslíš třeba to že po třetím zabití archimonda jako main bosse, budeme zabíjet podruhé kil'jaedena? Nebo super revoluční world questy, které jsou jen daily questy které nemusíš vyzvedávat? Nebo snad raid mechaniky v emerald nightmare okopírované z boss fightů v pandárii? :)

          Není to špatný datadisk, ale spousta lidí má bohužel úsudek zastřený růžovými brýli, nebo se ještě moc daleko v současném datadisku nedostali :)
          • *brýlemi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit