Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dead Island je jako zombie Far cry 3 včera jsem hrál DI poprvé a nikde to nikdo nepsal ...normálně nevědět že je to jiná hra tak řeknu že to je -DLC FC3 jak RDR -to dlc se zombie undead nightmare co vyšlo nakonec samostatně na cédé a FC4 nebude špatný prostě zábava







    island
  • Všichni mutanti z Far Cry, které jste tenkrát zabili se obrací v hrobě nad tímhle veledílem *11* A pokémoni cry.
  • Ještě by to chtělo DLC kde můžete schovat zvířata do pokeballu *3*
  • Slone,sedej(na nepřátele)
  • Kdyz nad tim tak premyslim, je strasna skoda, ze vzplala jiskra MP mechovek, ale nic poradneho z toho...
  • Soudě podle videa - nejhorší nejspíš nebude srážka s blbcem, nýbrž se slonem... *1* *3*
    • tak ten slon na to hlavně nikdy nezapomene žejo a až za 50 let pojedeš na důchodcovský zájezd do Tibetu, najednou za sebou uslyšíš zašustění chobotu a zlověstné zatroubení, budeš vědět která bije *1*
  • At udelaji aspon sloni fotbal. Urcite to bude zajimavejsi, nez klise herni mody :-)
  • Mato1987
    Celkom slušná zmes hovadín, ale keď to bude zábavné a návykové tak to určite skúsim, ináč som multiplayer vo far cry 3 hral dokopy asi hodinku :D
    • Mne MP far cry 2 bavil vic, nez singl
      • mě nebavil singl ani multi
        • *15*
  • slon, tygr, medvěd.. veverka, pavouk, chobotnice.. dejte tam klidně celou zologickou, stejně to bude neskutečná sraččkaa!!
  • cumpi3
    Tak mě hlavně zajímají HW nároky...FC3 je totiž dle mého velmi slušně optimalizován a já si užívám hru na plné detaily a to nemám nějaký nadupaný notebook (resp. mám, až na slabší grafickou kartu)...ale s každou konverzí z konzolí (tedy s víceméně každou hrou), se klepu strachy, jak to odfláknou...a vydání je za dveřmi a oni zatím mlčí, což mě děsí o to více
    • Minimální nároky Doporučené nároky
      Procesor Intel Intel Core2 Duo E6600 2,4GHz Intel Core i5-4670K 3,4GHz
      Grafická karta Nvidia GeForce GT 630 GeForce GTX 760
      Procesor AMD AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ AMD FX-8150
      Grafická karta AMD Radeon HD 6570 1GB DDR3 Radeon R9 280
      Direct X Direct X 9 Direct X 11
      RAM 2 GB 8 GB
      Operační systém Windows XP 32bit Windows 7 64bit
      Prostor na disku 15 GB 15 GB
    • Neprožívej to tak, počítač není jediná věc v tvém životě ...
      • cumpi3
        *1* ja ti normalne musim dat plus, pobavil...ale jinak neboj, sam vic, ze neni jedina...ale FC3 me proste dost bavil a doufam, ze ctyrka proste nebude odlflakla konverze a ze si ji budu moci proste uzit...nic vic, nic min *4*
      • Dobrý stěr +

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit