zavřít
...

V retro akci Narita Boy musíte zachránit počítačovou hru před zkázou

Tak tenhle pixel art a kašírovaná osmdesátková estetika se vážně povedly. Tím spíš, když je spojíte s působivými animacemi podtrhujícími tíhu a důraz každého úderu. A to přitom vůbec nejde o hotovou hru! Narita Boy, pocta hrám typu Castlevania nebo Double Dragon od španělského týmu Studio Koba, teprve...
  • Tom (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Grafika super, hudba perfektní. Těším se. Komu se tohle audiovizuální zpracování spolu s hodně cáklým nápadem líbí, třeba se vám zalíbí krátkometrážní kung fury. Kdo neznáte, https://www.youtube.com/watch?v=bS5P_LAqiVg
    24.2.2017

reagovat

• st-jay mojeid.cz
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Krásný barvy *14* *14*
    23.2.2017

reagovat

• tom (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    po stránce grafiky a animací to vypadá brutálně... líbila by se mi hra se stejnou grafickou stylizací, ale vážnějším pojetím... To dnešní parodování osmdesátek mi po příběhové stránce přijde až moc křečovité a umělé...

Kdyby to příběhově bylo něco jako Another World, Flashback nebo třeba Metal Mutant, tak by bylo luxusní...
    23.2.2017

reagovat

• nightborne tiscali.cz
      3 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Asi tak. Kung Fury byl super, ale že by to teď muselo bejt všude...

Mimochodem, pokud sháníš něco-jako-Another-World, zkus The Way. Jestli neznáš, samozřejmě.
      23.2.2017

reagovat

• x (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Umělecké dílo. Jen ta herní náplň mě z videa moc nepřesvědčila.
    23.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.10.30.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.