Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to jak Patrician tak snad bude další díl. Změnu prostředí vítám. Sever evropy už je moc ohraný a karibik snad ještě víc.
  • Pořád čekám na nějakou hru, která by se aspoň trochu přiblížila The Guild 2 Renaissance...
  • To je přece jasnej Merchant prince (II) [http://www.gamespot.com/merchant-prince-ii/] akorát to asi bude míň promakané no.
    • Aha tohle je vlastně předělávka, já si říkal že rok 2001 je nějak pozdě. *7* MACHIAVELLI THE PRINCE http://www.myabandonware.com/game/machiavelli-the-prince-2aj
  • zase zkur*ená 3D rotující grafika - proč dneska nikdo nedělá napevno izometrickou grafiku, podle všeho by to lidi chtěli a kupovali, to mi někdo vysvětlete..
    • Inquisitor
      Já jsem se stejně nikdy nenaučil tyhle kamery ovládat a většinou používám jeden fixní pohled :)
  • v prvních vteřinách napjatého očekávání jsem tajil dech a hledal souvislosti s možným nástupcem Europa 1400-The Guild
    bohužel to vypadá spíše na Port Royale... to vážně někoho baví jezdit sem a tam a zkoumat tabulky, kde je levnější tohle a kde se to může zase draze prodat ?
    • Podobne hry miluji,ale Port Royale povazuji za neskutecne nudnou hru. Taky nechapu co na tom lidi vidi a proc je ten titul tak proslaveny.
      • port royale (1) mel skvele namorni bitky a zadna podobna hra je dosud neprekonala
  • Pokud tahle hra půjde ve stopách série ANNO, není co řešit. Jsem hodně zvědavý, co předvede Banished.
    • anno byla hruza
      • Slabsi? Anno je nejlepsi ciste budovatelska strategie na trhu. Jestli existuje jen srovnatelny kvalitni titul,sem s nim! Na boj je mozne se upne vykaslat a v klidu si muzete piplat sve mesto/mesta. A prave ze posledni dva dily (staroveke Anno 1404 a sci-fi Anno 2070) povazuji za nejlepsi z cele serie.
        Ale bavim se porad jen o nekonecne hre. Kampan me jako vzdy nudila.
        • lol, vzdyt tam je planovani a uvazovani na nule, jen stavis baracky do radu
          • Souhlas, neříkám že mě anno chvíli nebavilo, jednoduchost a linearita se po čase začnou hodně projevovat. Pro srovnání třeba Locomotion nebo SimCity 4 sou hry z úplně jiného soudku. Nedělám si iluze že by se tohle hvězdám žánru vůbec mohlo přiblížit, ale na zabavení v parném nedělním odpoledni by to nemusela být špatná volba... :)

            BTW: Huhi, pokud cheš alternativu, co treba poslední settlers :)
            • Co porad mate stou linearitou? S kazdou mapu mate uplne jiny svet,jehoz uplne osidleni a nastaveni vsech vyrobvnich retezcu vyzaduje premysleni (a v pripade ze mate nejake NPC na mape tak i boj a diplomacii). Ja kazdou mapu v nekonecne hre hraji 50+ hodin a to vim jak Anno funguje(samozrejme si davam nejvetsi mapu).
              Settleri maji velmi podobny princip. Ti uz nejsou linerani?
              btw. Settlery znam(posledni dil jsem nehral) a neni to spatne,ale co se pamatuji tak to neni ciste budovatelska hra. Boji se tam nejde vyhnout.
              Sim City 4 bylo skvele,ale kdyz jsem to zkousel nedavno hrat,uz me to nechytlo. Chtelo by to predelavku :)
              V kazdem pripade si myslim,ze Anno je tak trochu jina hra nez oba zminovane tituly. Neco mezi nimi. Proste kategorie sama pro sebe. A urcite to neni hra pro kazdeho
          • Opravdu? Takovehle zjednoduseni se da pouzit na jakoukoliv hru. Bud konkretni.
            Pokud by jsi stavil jen baracky do radu,tak se nikdy nedostanesd ani na druhou uroven mesta,natoz dal. O slozitych vyrobnich retezcich ani nemluve.
            Nutnost starat se o dopravu zbozi ze svych ostrovu,pirati, pruzkum a osidlovani podmorskeho sveta,prirodni katastrofy, diplomacie a drahy boj(pokud si do mapy pridas dalsi NPC),vyzkum,ktery sam o sobe zabere x desitek hodin...
            A porad chci slyset nejakou konkretni alternativu na Anno. Mas neco? Rad vyzkousim.
            • alternativu neznam, chvili me zabavilo nove simcity ale dlouho nevydrzelo
      • Poslední díl byl slabší, ale jinak jsem byl celkem spokojený.
        • ja mel na mysli tu linearitu
          • Zažil jsem horší, třeba v Omerta: City of Gangsters, tam to bylo až moc cítit.
  • MickeyMutant
    Port Royale 3,5: Venice
    • tady je zas nekdo hodne chytrej, jednak nevim jestli to vubec delalo stejne studio a jednak predchozi dil port royal tady dostal 8 a jejich predesla hra 9
      • MickeyMutant
        http://games.tiscali.cz/recenze/port-royale-3-recenze-60007
        • rikam port royal 2 a je to vubec stejne studio?
  • neco takoveho bych si zahral, tak snad se to povede

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit