Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jé cenzura i za smajlíky to jsme to v demokracii dopracovali
  • Super gamesplay... az jsem si musel jit zase zopakovat ten s Elite... a taky jsem zacal sjizdet puvodni "okna" (tedy pan Jiri Grygar zase zabodoval a vzbudil zajem :) )

    Rekl bych "houst a vetsi kapky" jen mne ted nenapada vhodna hra... no ale priznejme si, ze o to co tam v tomhle slozeni panove maji ve finale pustene za hru jde vlastne az v posledni rade :)
  • Jack1947
    Přesně takováhle typ gamespleje najdete jen asi na games *3* nežikám že v pátečních retrech se člověk něco nepřiučí ale tady se přiučí i něco jiného než jenom hry rozhodně zajímavé.
    • zaty
      Ty bys potřeboval nějaký gamesplej, který by tě naučil gramatiku a interpunkci :)
  • [img]https://i.imgur.com/jdCVLhf.png[/img]
  • Na jednu stranu super díky p.Jiřímu Grygarovi.

    Na druhou stranu mi Lukáš přišel docela mimo. Kromě laciných opakovaných legrácek s uprchlíky (jednou to bylo fajn, když už to bylo asi po čtvrtý, tak jsem si nebyl jistej, jestli se nekoukám na Izera nebo na jinýho podobnýho lidovýho baviče, přišlo mi to už pak prostě trapný) totální roztěkanost a nepozornost, neschopnost najít v menu věci, nad kterými kroužil myší, hektické přepínání při hledání parametrů a jejich přehlížení, protože to oko nenašlo za pikosekundu, tak hop jinam ... Únava, nervozita nebo nedejbože ADHD? Občas to byl fakt trudný pohled. Většinu času to vypadalo, že Lukáš viděl Universe Sandbox úplně poprvé.

    Naštěstí p.Jiří Grygar to už jen svojí přítomností zachraňoval :)
    • Byly tam zmatky s tím pulzarem ale tak jak píšeš hrozné mi to nepřišlo... Soustředění na tolik parametrů, výklad pana Grygara a ještě to moderovat, to nebude brnkačka ani bez ADHD :) Mně mrzí, že neukázali srážky galaxií.
  • Skvělý gamesplay. Užil jsem si ho. Komunita tu je také super. Jen tak dál.
  • Super gamesplay :) díky moc, náramně jsem si to užil :)
  • Oba Grygarové společnost obohacují. Pěkný gameplay!
  • V pátek jsem zkouknul dokument Grygar (2018). A super. Co mě hodně překvapilo, když jsem ve spolku Sysifos vedle Grygara viděl sedět Františka Kotletu :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit