Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra roku 2017 už je prostě jasno...
  • mikezz
    Asi som moc veľký hnidopich ale od cover artu po trailer a vlastne celé mi to príde ako fan art/fan fictoin. Sám som prekvapený, že ma to vôbec nezaujíma.
  • risa2000
    Shadow of Mordor mělo všechno super až na ten příběh. A finální boss byl jak z nějaké flashové hry.
    • myslis jako vylez na vez a spln X repetetivnich ukolu, vylez na vez, spln X repetetivnich ukolu, vylez na vez a spln X repetetivnich ukolu...?
      • Jo, protoze to podstatne, herni mechaniky a z toho plynouci dobra hratelnost proste funguje. A pak je jedno proc a co, protoze to bavi samo o sobe.
  • Někdy mám pocit, že Jackson těma filmama nadělal víc škody, než užitku.
    • To není pocit, ale objektivní fakt. Dříve to nikdo neznal, považovali Vás za podívína, že čtete takové nesmysly atd. Dnes ti samí lidé spokojeně pobrukují filmové melodie, Legolas s Gimlim jsou "pan Přihřátý a pan Vtipný", a filmy jsou "kánonem" (na míle vzdálený originálu). A to jen proto, že lidé nemají vlastní představivost a potřebují vizuálně a explicitně ukázat "jak všichni mají hezké kostýmy, design a vše je zabráno epickou kameru". Nečtou, ale jsou ochotni strávit devět hodin koukání na hnusné CGI efekty a mizerné herecké výkony (Two towers především).
      No a Hobit aneb cesta tam a zase zpátky? Kniha lepší než LotR, přitom film o pět řádů níže než první triologie (LotR). Ještě přidáme korektní poměr trpaslík/elfice, abychom byli trošku progresivnější...
    • Fakt nechapu tohle umyslne przneni lore, neschopnost napsat zajimavy pribeh v ramci uz tak dost volnych pravidel, ktere nastinil Tolkien....ale to ne, to radeji ukovame dalsi prsten a hura na Saurona...
    • S Hobitem určitě *1* ale všechny hry ze středozemě co jsem hrál byly dobré a některé dokonce vynikající, jako třeba Battle for Middle Earth, ale hodně mě bavil i Shadow of Mordor. Sice to hází bobek na lore Tolkiena, ale jako hra to bylo skvělý
  • Pushkrimp! Pushkrimp! Pushkrimp!
  • to video nejak nechapu...
  • MARTASLJ19
    No ako by z oka vypadol Princovi z Persie.
  • snad opravia subojovy system kedy sa to dalo hrat s vypnutym monitorom a spamovanim dodge...

    odporucam od 13 minuty - https://www.youtube.com/watch?v=6AV9W2ZdmjU
  • Asi neni vubec zadna sance, ze by se Monolith nekdy vratili k FPS na zpusob FEARu ci NOLF ze?
  • Jack1947
    Jestl to bude stejná nuda a repettivnístereotyp jako byl orvní díl ( hlavně ke konci)
    tak se ani nemusej moc obtěžovat s vydáním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit