Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    -OT- Já bych vizi na originální hru měl. 90 léta, umře vám rodina, máte hodně peněz a sedíte nad 15 sklenkou whisky a dostanete nápad nechat se zmrazit. Současný život je už stejně k ničemu a oničem a takhle třeba bude aspoň nějaká p*del nehledě na zvědavost, jak bude svět vypadat za 150 let.
    Proberete se za 850 let a klišoidně vás probere robot. Rozmrazené lidi používají jako otroky na práci, kterou i jako vyspělá technologie nezvládnou (zlaté české ručičky).
    Dostanete se do styku s malou skupinkou odboje, která už má plán a podaří se vám utéct. Svět je temný, modrý, je spíše jen večer a noc, z těch původních měst už nezbyly ani ty trosky a teď pozor, mohli by jste cestovat po celé planetě, ke zbraním a vybavení se dostávat postupně, ale logicky, na logických místech, kam by jste se museli po svých, nebo ve vehiklu dopravit a postupně odhalovat co se vlastně dějě a jak to zastavit a osvobodit co nejvíce lidí. Nepřátelé vymýšlet by byla slast sama o sobě... Atmosférou nejlépe takovou tou modrozelenou systemshockovou...
    To souviselo s možností tří přání, jedno z nich by bylo ten nejlepší programátor a tu hru bych vydal na flashce, s vlastním bootovacím os a běželo by to svižně i na midrange pc a vypadalo 3x líp jak Crysis :D
    • Zase si dostal vycházky?
      • Hanzales
        Kdyby jsi byl magor jako já, tak by jsi už dávno věděl, že doba pokročila a ty zaoblené ipady jsou dovolené i na pokoji pro složitější případy. Jen ta Wi-fi stojí za prd.
        Na vycházky mne pouštějí jen v doprovodu se dvěma nevrlými típky. Ti mi ten ipad vždycky vezmou a hrajou mi na něm hru. Jeden vždycky hlídá, kdybych dostal nutkavou chuť olizovat kolemjdoucí po tváři...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit