Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to věru dobře.Hudba OK. Nerdům se to možná nezdá dost reálné, ale k čertu s realitou. O tom MK nikdy nebyl.
  • tak ta hudba to úplně zabila :-/
  • a to se mu ta noha hned zahojila? fail
    • Shenkster
      Ty jsi fail, tohle je MK !
    • Jako taky by se mi líbilo víc, kdyby takovéhle zlomeniny šli udělat třeba až by měl protivník třeba poslední čtvrtinu zdraví a pak by pajdal.
    • *9* No bral bych kdyby taky fungovalo něco jako únava . Pokud by již k animaci lámání kostí došlo , tak kulhající bojovník nebo jinak omezený by byl lepší než tisíc health barů okolo :/ . Od rychlého konce by ho zachránila třeba spotřeba many , magické předměty , sexy sestra s klystýrem , nebo tak něco ) Online žebříčky mohly být v takových hrách dávno (Hlavně žádné bezzubé F2P pro jednoho jako v Tekkenovi) ......
      No jen jestli se dlouhověkost mlátiček jako žánru nedrží od počátku především na tom , že ovládané postavy něco dělají i když vy zmatečně mlátíte do ovladače a koukáte jak pajdulák poskakuje .... Fatality ???
      Nextnextgen už potřebuje klasické hry jako sůl ....
      • To neřež. Je to Arkáda :D
  • Hudba je sh!t jak prase.
    • No dovol...
    • Naopak. Dovolím si tvrdit, že při současném střihu traileru se dokonale hodí. Zkuste odhodit na chvíli předsudky a hodnotit to nezaujatě, z pohledu celku.
      • Já se přiznam bez mučení, rap prostě nemam rád z mnoha rozličnejch důvodů, takže jsem zaujatej. Dle mýho názoru, kdyby to bylo bez tý... hmm, recitace asi bude vhodný slovo, tak to tam sedne parádně. Na druhou stranu mam obecně radši, když v herní hudbě neni text.
      • Ježíši , pěkný ambient na začátku , až si říkám co že je na tom rapového a ... střih , cihla do rozkroku .. konec!!! Uši , mozek , vkus vše trpí ! Popová kultura sociálních kriplů i tady ....
        • Popová kultura sociálních kriplů? Co tím myslíš? Netvrdím že se jedná o něco, co si hned musím pořídit do svého přehrávače hudby a poslouchat, ale v daném prostředí to sedí (ačkoliv track bez vokálů by v tomto případě posloužil lépe). Mám však pocit, že drtivé procento kritiky vyvěrá z toho důvodu, že se jedná o ten tvrďáky nenáviděný "raaaaap". Čili je ti póza, není to póza?
          Edit: AAA hry jsou synonymem k hudebnímu popu.
          • Mluvím tu o kultuře zmaštěných patnáctiletých mastičů facebooku , kteří postávají v parku a na muziku z überphonu těžce battlují . (Jo jo jo ... pytcho vole RaP da PPP to je hustý ...) .
            Pokud jde o mne , video bez zvuku navnadilo se zvukem ......
            • To už k tomu věku jaksi patří a je to zcela omluvitelné.
              Druzí zase nosí křiváky a číra a ukopávají zrcátka u automobilu, další se se opíjejí na diskotékách, třetí zase kouří trávu ve jménu Haile Selassieho. Většina z nich z toho vyroste.
            • Tushan
              mě by se to líbilo uplně bz hudby jen ticho do toho zvuky boje a hekání *15*
  • jindra.veliky
    kdyz jsme u toho MK, v poslednim dile mi obcas dole z pravyho rohu vyskocili takovy 2 obliceje a odelali takovej divnej zvuk? Nevite nekdo, co to ma znamenat? *4*
    • jak bylo napsáno, doplním linkem

      http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Toasty!
    • Děje se to u uppercutu a řekne "toasty"
    • Evidentně jsi nehrál původní hry... Jedná se o vývojáře a je to takovej vtípekC
      • jindra.veliky
        dik za info

        jinak jsem hral jenom ten prvni 3D dil a pak az devitku a o vyvojare nebo tak jsem se nezajimal...
  • Zatiaľ posledný MK bol skvelý. Len tvorcovia budú mať ťažkú úlohu. MK X bude musieť prinášať dostatok zmien aby sme nemali pocit, že je to to čo minule len tam toto či ono pridali, a zároveň si ale musí zachovať svoju skvelú hrateľnosť a to čo sa nám na MK páči. Držím palce a teším sa! *5* Friendship! FRIENDSHIP! *14*
  • Jen doufám že se tam objeví Motaro jako hratelná postava.
  • Tyjo rap v Mortal Kombatu. Co nás čeká příště? Grindcore v Sims 4?
  • Sice mi tam ta hudba absolutně nesedí, ale to je jen můj subjektivní nechápající názor, jinak jsem hodně zvědavej jak to dopadne :)
  • tonnymontana
    Jako super hned jsem si vzpomel na prilis malou klavesu pro dva a zauvazoval ze pustim filmec:) kazdopadne ta hudba co tam hraje to absolutne pro me shodila:/ at si kazdej posloucha co chce ale tohle... bych se nedivil kdyby tam rovnou bylo misto klasickejch postav par "slavnejch" "afroamericanu" s bling bling platinovejma klavesnicema na krku..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit