Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemelo to "nebylo planovane jako trilogie" mineni tak, ze kdyz tu hru delali, nikoho nenapdalo ze to bude tak uspesny, ze se dostanou az k tretimu dilu? Skoro bych rekl, ze jo...kazdopadne budu rad, kdyz bude serie pokracovat.....Drake je proste borec ;)
    • Je to borec a ja se nehorazne tesim! Jinak take me napadlo, zda to nemysleli tak, ze to dotahnou az na trilogii, ale kdo vi, treba maji jeste par pribehu v zaloze *3*
    • Oni prostě umí škoda že takový nejsou všichni vývojáři.
  • Velmi sa tesim, ked k tomu bude este cestina tak to bude must-buy in homeland in super truper edition :D
    • Jo jo oznámení lokalizace mě velmi potěšilo konečně budu více chápat co se v té hře děje.
      • Pritom by stacilo nebejt linej a naucit se trochu anglicky. Jinak na trojku se tesim.
        • No ja ti neberiem to ze anglina je dnes velmi potrebna vec...

          Ale napr ja som maturoval z Nemciny....teda cely zivot som sa ucil Nemcinu... na vyske som mal par semestrov angliny a trochu rozumiem (tak kazda 3tia veta :) ) , a cestina mi proste velmi pride vhod...

          Nemyslim ze by som mal byt koli tomu "linej" sa ucit anglinu, ked ma zivot donutil ucit sa nemciunu a aj ked sa teraz o tu anglinu snazim, nie je to len tak , ze lusknem a viem po anglicky...

          Ten tvoj komentar mi pride ako od rozmazneho namysleneho spratka ktory povazuje kazdeho za lineho a blbeho ked nevie to co on... Thumb Down...
        • Nech toho těhle keců jsem v diskuzích viděl až až. Anglinu nepotřebuju a učit se jí jen kvůli hře je blbost. Lokalizace je dobrá věc která má i tu výhodu že někteří hráči mají aspoň důvod si tu hru koupit tady u nás a ne v zahraničí.
          • Tady neslo o to ucit se kvuli hrani. Anglictina je dnes jeden z nejpouzivanejsich jazyku na svete a oponovat tim, ze anglictinu nepotrebuju je pekna kravina. Brecis nad kazdou hrou ktera neni prelozena kvuli tomu, ze onen jazyk neumis a zadas lokalizaci. Ano lokalizace je fajn, ale tvoje neznalost a neochota neomlouva tak si bez brecet na jinej hrob.
            • Kdo že tu brečí? Mě nezajímá že je něco nejpoužívanější to ještě neznamená že to potřebuju. Jako zákazník mam právo chtít lokalizaci a dokážu i ocenit když mi nějaký vydavatel vyjde vstříc. Ty jsi tady ten kdo začal blbě kecat já jsem jen ocenil co pro nás dělají a tebe nenapadlo nic jinýho než se do mě navážet. Takže pokud má někdo někam jít jsi to ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit