zavřít
...

V Uncharted 4 podle Amy Hennig by se mnohem méně střílelo a Sam by byl záporák

Je myslím možné bezpečně prohlásit, že Uncharted 4: The Thief’s End rozhodně nebyl žádný průšvih. V recenzi si od Honzy Olejníka odnesl devítku, na Metacriticu je na tom podobně, probojoval se do nominace na naši nejlepší akční hru roku 2016 (i když ho pochopitelně porazil favorizovaný Owlboy). Ale...
  • MCA (anonym)
    5 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Militantni feministka by udelala chlapa zaporakem? to je prekvapeni teda...
    13.9. (6 dnů)

reagovat

• SadButTrue (anonym)
      4 souhlasí, 7 nesouhlasí
      Predpokladam, ze nemas ani tuseni o jakou postavu jde a jenom blbe placas na zaklade titulku clanku?
      13.9. (6 dnů)

reagovat

• Vymáčknutý jebák (inkognito)
    12 souhlasí, 1 nesouhlasí
    No podle mě to, že Hennig přestala psát Uncharted, té sérii spíš prospělo. Nemastná neslaná trojka to akorát potvrzuje...
    13.9. (7 dnů)

reagovat

• spoock tiscali.cz
      7 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Pravda, jsem rád, že to dostali scénáristi Last of Us, nic proti té paní, ale krom natahované trojky, která příběh měla dosti nevýrazný a v podstatě to kopírovalo mustr dvojky, tak to opravdu chtělo změnu.
      Osobně se mi líbilo, že Sam nakonec padouch nebyl, byť jsem si do konce nebyl skoro jistý, co on je vlastně zač. Střílení k Uncharted patří a ty nestřílecí pasáže jsou obvykle dost nudné, nehledě na to, že v U4 už ten stealth fungoval mnohem lépe a šlo tak vyřešit plno míst bez hluku a výbuchů. Pro mě je U4 nejlépe vybalancovaný díl, kdy se i delší dobu vůbec nestřílelo.
      13.9. (6 dnů) upraveno v 12:00

reagovat

• bukrr tiscali.cz
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Změnám, případně novým nápadům bych se nebránil, ale hraní za jité postavy....no možná by jedna taková situace nebyla úplně zlá. To, že se ze Sama nevyklubal padouch a vlastně i jiné klišoidní a situace a komplikace ve vztazích hlavních postav z toho udělal tak důstojný konec a pro mě víc, než uspokojující zakončení. Já sakra chtěl vidět happy ending.
    12.9. (7 dnů)

reagovat

• Tino Lewey (anonym)
    0 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Stejná písnička jako reboot a sequel Tomb Raidera. Relativně uvěřitelnej scénář, ale hra dělá z příběhu něco, co se nedá nazvat ani béčkem. Měli by se rozhodnout, jestli chtějí dělat hyperrealistickou hru, kde počet mrtvých, traumatizovaný nezkušený civilisti likvidující trénovaný žoldáky po desítkách apod. nepotřebujou opodstatnění, nebo realistickou hru, kde bije do očí sebemenší detail, natož věci, který kazí imerzi všem kromě těch, co u her odmítají přemejšlet, případně toho ani nejsou schopný.
    12.9. (7 dnů)

reagovat

• Cc (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Knížku jsem přečetl, je fajn, i když by se mi líbilo, kdyby šla ještě víc do hloubky.
    12.9. (7 dnů)

reagovat

• lol (inkognito)
    8 souhlasí, 7 nesouhlasí
    fajn trolling od pecháčka s tím Owlboy, bych na chyby moc vámi neukazoval, protože se vám to tu bortí pod rukami, a nominace NE-akční hry do akční kategorie je výsměch sám o sobě.
    12.9. (7 dnů)

reagovat

• Zzz (inkognito)
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Nějakej drzej, hošánku *7*

Ale víš jak, taky tu kdysi nominovali Dark Souls v kategorii rpg, i mistr tesař se utne.
      13.9. (6 dnů)

reagovat

• lol (inkognito)
        1 souhlasí, 1 nesouhlasí
        ale zloděj nicku je zpět. Tak Dark Souls trefili, to celosvětove vyhrává ankety o nejlepší RPG historie. V roce 2011 na to games.cz tak ještě nesrali.
        13.9. (6 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.225.3.207.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.