Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedna z těch her u kterých počkám na zlevněnou edici, která bude obsahovat všechna DLC, protože tohle co oni dělají je vyloženě nelidský.
  • Jak si zpřístupnim postavu Mechromancer? Všude píšou, že DLC už vyšlo. Hru mám koupenou z předobjednávky, tudíž bych jí měl mít zadarmo, ale pořád jí ve hře nemám. Mám PC verzi.
    • V krabicove verzi byly 2 klice - jeden pro hru, druhy pro premiumclub. Pro pristup k postave musis zadat ten premiumclub.
      • A kam ho mám zadat? Ten premierclub jsem zadal do Shiftu a to mi odemklo akorát ten klíč k tý bedně ve Sanctuary.
    • Mas premiereclub?
      • Mám.
  • N7N7
    Trocha ženské krásy není nikdy na škodu. Ženy (nejen) ve hrách mám moc rád. *14*
    • Ty chudáku, co tady nacvičuješ.. Tvůj každý druhý příspěvek je o tom, jak by sis u nějaké hry pohonil. Skutečný ženský máš leda tak ve svých mokrých snech.
      • Vždyť o žádném honění nepíše, co to meleš. Víš co, řekni rodičům, ať ti koupí Čtyřlístek a užij si to s Fifinkou. *1*
        • "U toho bych i pohonil, škoda že nevychází na PC. " a to je pouze jeden z mnoha jeho neustalych prispevku o honeni..tak tahni pro Ctyrlistek, ty inteligente
        • Hele, pitomečku - navštěvuj tenhle server častěji a zjistíš, že je tu max 10-15 hlavních přispěvovatelů. Než začneš mít stupidní poznámky, tak si pls
          dohledej info. Nemusíš ani tolik zpátky a najdeš, jak by si rád pohonil např. u recenze Catherine. Příště na mě vůbec nereaguj nebo si minimálně nejprve ověř fakta.
    • nebezpečný ženy jsou sexy *1*
  • DLC je zlo (vyjma Missing Link pro Deus Ex, to za to stálo). Někdy větší (COD) někdy menší (DX: HR).
    • Za co mínuska? To že platíte minimálně polovinu hry navíc u Borderlans vám nevadí?
      • U Borderlans rozhodně ne, za 900,- jsem dostal hru, u které jsem strávil 150 hodin, takže já jsem spokojen.
  • BoB.2
    Piráti a zombíci ,zombíci a piráti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit