Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen by mě zajímalo, proč je ve hrách více Zoltan než Yarpen Zigrin(snad se to tak nějak píše),když ve knihách byl víc Yarpen a Zoltan tam byl jen chvíli.Možná, že to bylo jinak,už si knihy moc nepamatuju, protože jsem je četl asi před 5ti lety.
  • Mě ten GTA styl do Zaklínače zrovna nesedí.. vždycky mi právě vyhovovala ta "omezená" volnost, kdy jste měli pocit, že můžete kamkoliv (díky okolí, viditelnosti do dálky apod.) ale přistupná plocha byla jasně daná.. Tady se bojim, že u tak obrovskýho světa se ta detailnost rozředí a budou tam hluchý místa.. Radši si projdu 5 menších krásně vymodelovaných lokací se zapamatovatelnými místy a postavami, než se trmácet 2x delší dobu obrovskou víceméně stejnou planinou.. a to, že svět má bejt 30x větší než ve Skyrimu mě až děsí ..úplně zbytečně přepálený..všechno prozkoumat bude nadlidskej úkol... Prostě tyhle mega světy nemam rád a serre mě, že už to dorazilo i do Zaklínače.
    • o 20% vacsi ako skyrim, nie 30x, si posithnuty?:D
    • *omlouvám se: ne 30x větší než Skyrim ale svět Zaklínače 2 a o 20% větší než Skyrim.. i to se mi zdá až moc..
  • já jen doufám kvůli tomu otevřenému světu že se půjde procházet jen tak po tom světě i po dokončení příběhové linie
  • Ja cekam predevsim na dobry bojovy system.
    • Tak si kup Mortal Combat, Zaklínač je o něčem jiném!!!
  • Tak aspon mam porad cas dojet dvojku.
  • Ja som vskutku zvedavy ako sa stym popasuju. Ak splnia vsetko co si predsavzali, moze sa stat ze W3 nastupi na tron najlepsiej RPG hry historie (u mna by nahradil BG2). Yennefer bude rozhodne najvacsim plusom hry a potesi najma kniznych fandov. Len neviem ako do vztahu Geralt - Yennefer zapadne Triss (pripadne ina zena), pretoze cely pribeh knih navadzal k tomu ze Geralt, Yennefer a Ciri su si sudeni. Vztah Geralta a Yennefer bol vzdy komplikovany, no na zaver romanu bol silny az na smrt.
    • Menttor
      Já teda doufám, že bude možnost Yeneffer někam odkopnout, je to extrémně nepříjemná postava....
      • Takže by se Geralt trmácel pěkně dlouhou cestu riskoval život sebe a svých přátel, aby řekl Yennefer, že bude s Triss?
        • Menttor
          Jo, a jestli tam takováhle možnost nebude, tak jsou v CDprojektu pěkný sissies.
      • U mna naopak najoblubenejsia postava. Komplkovana ako mnohe zeny. Z vonka silna a pysna ako vsetky carodejky, ale vo vnutri sa skryva zena plna smutku, zena ktora si chcela podrezat zily a ktora sa nevie zmierit s tym ze nemoze mat deti. A v romane sa postupne z mrchy stava milujuca zena (po stretnuti a naslednej vychove Ciri) ochotna obetovat vsetko. Po stovkach knih co som mal uz moznost citat je prave tato najprepracovanejsia.
      • To je. Ale na jeji ztvarneni jsme zvedavy. Me uz trochu zklamala podoba Triss(i kdyz je jinak pekne udelana).
        A je skoda ze vekove neodpovidaji kniham. Tam je psano ze carodejky(narozdil od carodeju) si nechavaly vzhled 17-letych. A Yen by tak taky mela vypadat. *2*
        • Ale ve skutečnosti to má být škaredá seschlá stařena s křivýma nohama a bradavicí na nose. Ostatně jako každá čarodějka. Proto jsem Geraltovi ty barvitě popsané soulože s vědmami nikdy moc nezáviděl *15*
          • Trosku to mas popletene. Ona byla v detstvi skareda,kriva atd (jako spousta magu)ale magie ji ''vylepsila a vylecila. Neni to iluze jako u nekterych jinych. Takze ano,byla skareda,ale uz davno neni.
            btw.Triss by taky mela mit obrovskou jizvu pres pres prsa po bitve u Pahorku(nebo U pahorku?).Ale nema. nevim proc
            • Menttor
              No jo, jenže je to ženská, takže, ehm, vevnitř je pořád ošklivka. Myslím, že to i zmiňovala v knize, že se tak vidí, když se koukne do zrcátka.

              Z toho taky pramení všechny její komplexy.
          • V knihe bola popisana ako nie typicky krasna. Ale elegantna s dokonalym telom (ostatne ako vsetky carodejky)
            • Menttor
              Proto asi napsal "ve skutečnosti", ne? *13*
          • Inquisitor
            Po deseti pivech to máš stejný :D
    • Jak by tam jako mela zapadnout? Triss ho vzdy milovala a vzdy vedela ze bude az na druhe koleji. A jine zeny byly v Geraltove zivote uplne bezne i vdobe.kdyz mel vztah s Yen. Takze zadna zmena. btw me byla Triss vzdy mnohem sympatictejsi nez namyslena Yen. Ale tesim se na ni.
  • Zayl
    No zní to skvěle, jen se bojím aby neukousli moc a nevyšla z toho hra s velkou ambicí a plytkou mechanikou.
  • No doufám, že ty "úhyby" nebudou nějaké šílenosti(např.udělá kotoul,poté se v pohodě zvedne a ještě stihne dvakrát seknout a strefit se), protože jak každý kdo četl knihy ví, Geralt by měl být "slabší"(např.kulhání) na jednu nohu, protože ji měl rozdrcenou.
  • stírám slzičky štěstí. jen doufám, že vzápětí nepřiletí Sapkowského facka, jak kdosi poznamenal.
  • Tafaraj
    Vikinské... :-D
    • Menttor
      Co se ti nezdá? Gramaticky je to zcela správně, pokud jsi narážel na tohle.
      • Hmm a nemalo by to byť Vikingské? Ak nie, ako je potom jednotné číslo? Vikin? Podľa mňa Viking.
        • Menttor
          Ne. Jednotné číslo je viking. Co na tom nechápeš? To je oddělování písmenek u vás v Maďarsku nějaké tabu?
          • Prostě to má bejt "Vikingské" jinak by se to tak všude nepsalo.
            • Menttor
              Ne, je to "vikinské" a pokud jseš takovej ignorant, že nejseš ani schopnej vyhledat si to v online slovníku spisovné Češtiny, než něco napíšeš, tak se laskavě dopiče ani do diskuze nezapojuj.

              Můžeš si to najít třeba tady: http://ssjc.ujc.cas.cz
        • Tikov
          nemělo: Hamburg- hamburský, Helsinki- helsinský, Viking/viking- vikinský
          Aspoň takto to funguje v češtině. V slovenčine može utváraní prídavných mien fungovať inak.
      • nj, ale pak by si to meli ujasnit a psat to stejne i v clanku ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit