Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl sem to půl roku v seznamu přání, když na to byla sleva 15%. Ještě, že jsem počkal, za takhle hodnocenou hru bych nedal ani 20e, natož 50e. Smazáno ze seznamu přání, brzy upadne v zapomnění. Nerad to říkám. Strategií není nikdy dost, ale pouze těch kvalitních, nemáč čas na průměrný hry, kterejch jsou stovky.. COH rulez *2* Mám ohrmnou radost že COH zatím nic překonalo a když na to tak koukám, tak dlouho ani nepřekoná, vlastně jo -> COH3
  • I podprůměrné hry jsou třeba, pak vyniknou ty skělé, jako např série Company of Heroes *4*
    • přesně to mě napadlo *1*
  • Hele, na Steamu 65% hodnocení, to nekoupím. Není čas na nesmysly.
    • Přesně, ještě že máme COH a COH 2 *14* Nejlepší strategie všech dob.
      • Jsi opravdu tak jednoduchy, jak se zde prezentujes ???
        • Ano je to dobrá hra, souhlasím,ale nelepší strategie ? To je parodie na strategii, nezlob se, ale je to tak.
        • Co tu hejkáš? Stačí se podívat na meta hodnocení, nebo hodnocení na Steamu a je každýmu jasný, že je Suden strike obyčejnenj průměr a kvalitní a popolární COH nemá šanci překonat. Třeba příště no.
          • Coh opravdu není kvalitní. Je to průměrná arkádová hra.
            • Arkada asi jo (nikdy si nehrali na realitu), prumerna urcite ne.
        • Co je ti potom, jak kdo prezentuje a co ho baví? Jako omezenec se tu chováš ty.
  • Mám dohranou kampaň za němce a nějaký skirmish a zatím mě to hodně baví. Vidím tam mnoho společného s původním Sudden Strike, co se týká hratelnosti (u jedničky a dvojky jsem strávil neskutečně hodin). Ano, určitě by to šlo udělat ještě o něco lépe, dohled jednotek a dostřel by mohl být větší, hlavně u dělostřelectva mi to vadí. Jednotky občas úplně neposlouchají příkazy a sem tam se najde nějaký bug. Spousta lidí to srovnává s CoH, ale nemyslím si, že je to úplně na místě. Ano je to strategie z 2. sv., ale přeci jen jiný styl (RTS). První CoH jsou pro mě srdcová záležitost, přesto dvojka mě úplně neoslovila - přijde mi to jako obrovský chaos, nevím proč. Navíc stavění základniček a výroba jednotek ve strategii z 2 sv. nemá co dělat, to se na mě nezlobte (ano vím, bylo to i v prvním CoH, ale tam mi to tolik navadilo :-) ). Popravdě největší mínus SS4 vidím v tom, že od začátku není samostatná kampaň za Brity (ideálně tažení v severní Africe, Malta, Itálie). Rád bych viděl i tažení v Norsku (Narvik) za Němce. Pacifik mě tak netrápí, ale mohla by to být v tomto grafickém kabátku pěkná podívaná. Tak snad do budoucna. Každopádně ten hate kolem, absolutně nechápu. Ano určitě se to nebude líbit všem, ale špatná hra to není (nemluvím o MP, ještě jsem nezkoušel).
    • Paulcz
      Hate je kvůli tomu, že hráči chtěli nástupce série a dostali Codename Panzers (což byl předchozí projekt těchto vývojářů). Druhej důvod je, že to je dost zjednodušený a arkádový (to by se možná dalo vyřešit mody), MP je pak úplná katastrofa.
      • Je ten MP opravdu tak špatný? Co je na něm tak katastrofálního?
        • Paulcz
          Je to osekané a nedodělané, v lobby není chat, osa a spojenci jsou náhodně promixovaný v týmech, málo jednotek, malé mapy, max. 4v4. Celý ten MP mód je divný, nemá to s válečnými operacemi nic společného, je to taková aréna. Plus technické problémy jako lagy, jednotky občas nereagují na příkazy atd.

          Když se to srovná se starým multiplayerem v Sudden Strike 2, tam je možnost 6vs6, 12 000 jednotek na mapě, obrovské mapy, taktické možnosti a připomíná to boj, hra trvá 1 - 4 hodiny, v lobby se dá nastavit více věcí, vybrat týmy atd. Ani při 6vs6 to nelaguje a ani když hráči mají ping 300ms. 15 let stará hra.. :)

          https://www.youtube.com/watch?v=83ltgu92oMo, https://www.youtube.com/watch?v=-HaqHtr3LZo vs https://www.youtube.com/watch?v=hp-YgnkYk_A
          • Týmy určuje zakladatel hry, když si nesrovná hráče, já si je rovnám podle historických stran.
          • Tak to je špatné. Já právě doufal, že by to mohlo být jako druhý díl. Každopádně děkuji za info.
    • Oni ti vojaci ale musi jaksi nekde spat, jist, doplnovat munici, palivo atd., a nekde je taky hlavni veleni, jsou potreba letiste a vsechno mozne, takze zakladny byly i ve 2.sv a jsou i dnes. A prece vystavba zakladny v CoH nezabirala prakticky zadny cas. Byla to pouze soucast strategie, kterou se hrac bude ubirat. Prijde mi to osobne realnejsi, nez mit jednotky, ktere se vzaly odnikud.
      • tak zase vyrabet tanky na fronte z male tovarnicky v CoH taky neni moc realny
        • Ta tovarnicka neni zas tak uplne mala. Btw nahlaseno za nick.
          • tak jako zase to neni naka velka fabrika, porad se bavime o mire realismu... Jj, tak je to spravne a tak to ma byt:)
            • tohle je proste ve všech strategiích a zrovna CoH to ma spracovane imo v ramci reality. Není to tovarna, ale je to takova montažní polní dílna, kde si umím predstavit že by zmontovali tank.
              Dobre to ma udelané Dawn of war, kde je tovarna vlastne taková plošina, kde vyjde vozidlo z podzemí, nebo ho tam prinese letadlo. Ale to je sci fi
        • no a? Já to beru tak, že je to velitelství a ty tanky povolávají. V COH 2 už to tak je a tank přijede po silnici do mapy. Je to jen hra, autičká ze základen takhle vyjížděli ze základen celý roky. COH 2 je hot průkopnická a nejlepší
          • no a? - no nic, jen reaguju na vyse zmineny realismus. Jinak me bavi obe hry, Sudden jen neni takova arkada a CoH je zase taktictejsi. A jestli je nejlepsi? Ja mam treba radsi o dost realnejsi hru Men of War...
  • Singl je zatím TOP... odehráno za Němce a rozehráno za spojence. Hodně se mi líbí feeling jednotlivých misí dle skutečných reálií. .... Aneb kdo ví na co hlavně dojeli Němci při svém posledním tankovém protiútoku v Ardenách?
    • jamar28
      Přece na zoufalý nedostatek zásob. S pohonnými hmotami na tom Němci dokonce byli tak špatně, že jejich plány od začátku spoléhaly na včasné zabrání spojeneckých skladů, což se nakonec nepodařilo.
    • Paulcz
      Reálie? Vždyť je to tupá arkáda a přístup tvůrců je úplná haluž, když si myslí, že se RTS/RTT strategie hrajou z gauče na velký TV :) Tj. nějaký historický věci bych v tom nehledal, navíc to ani není dobrá hra viz. steam diskuze kde to každej hejtí.
      • Tvuj myslenkovy pochod je opravdu epicky.
      • Jo a to, že to vyjde i na konzole je plus pro konzolisty, já osobně jedině myš, tak proč bych si kupoval PS4 verzi ? Na TV si to z PC můžu pustit taky, vypadá to mooc pěkně. Ale notebook je notebook, můžu hrát všude a COH se mi seká a je to stará hra, tohle jede plynule, paráda.
      • Hra je to dobrá ty diskuze, koupil jsem v den vydání a nelituji.
        • Paulcz
          Nj. pokud je někdo hodně nenáročnej, tak mu to asi vyhovuje.. ale o kvalitě se mluvit nedá.
  • Hmm, takže za mne velké mínus, když není pacifické bojiště s japonci. Vsadím poslední pěťák, že to bude placené DLCčko, stejně jako další mapy..... Proč nevydat hru jen jako návnadové video, pro důvěřivé, že...?
    • člověče, s čím to porovnáváš ?
      • No kromě trojky, byly i jednička s dvojkou a tam japonci s pacifikem byly. Dokonce, jestli se nepletu tak tutoriál ke dvojce, byly z pacifiku angláni vr japonci na několika ostrovech na dost velké mapě....
    • Čert vem pacifické bojiště. ... I ten seriál stál zaprd *15*
  • Bohužel je to další nepodařená strategie (hodně slušně řečeno). Skoro jsem odpočítával hodiny do vydání a doufal, že se to podaří... no zase nic...
    Jak už jsem jednou psal, COH2 není úplně dokonalá hra, ale o to smutnější, že ji nové strategie nesahají ani po kotníky (co se týče multiplayeru). Klidně bych za tu hru i litr v den vydání dal, kdyby byla dobrá...
    Jenže nenakupuji bez rozmyslu a tak jsem si přečetl názory hráčů a podíval na pár videi. Strašně malé mapy, zápas trvá tak 5-10 minut... jestli by mě to bavilo 5 hodin, tak je to moc...
    Ještě udělají jen 4 mapy!!! *15* a jak jsem psal velice malé... pak do diskuze napíšou, že mohou byt až 4x větší!!! ale musíte si je udělat sami *15* za to chtějí 50 eur...
    I když se to dá sehnat za 650Kč, tak to jen za singl dávat nebudu, protože ten taky není nijak úžasnej.
    Jasný někdo může oponovat, že zmiňuji COH, ale je to Sudden Strike... já od toho taky nečekal stejnou hru, ale doufal jsem, že bude udělána tak, že aspoň z poloviny bude tak zábavná a bude bavit desítky hodin... u COH není problém hrát stovky hodin a pořád to bude bavit. Ostatně 4 roky stará hra a hraje to teď (14:00) 3x víc hráčů, než Sudden Strike... ve hře Blitzkrieg 3 nejsou teď ani tři stovky hráčů...*1*
    Bodejť by si pak nestěžovali, že nechtějí dělat RTS, že nemají takovou prodejnost jakou by chtěli... holt to by nesměli dělat takové p....č...ny.
    • Ty jenom plácáš a nevíš i čem, víš ,že se vojáci můžou schovat v obilí nebo vysoké trávě ? Prostě si to nehrál a jen placáš, víš že se vojáci můžou schovat v lese ? Víš ,že ti může dojít palivo ? Munice ? Víš ,že tu nemusíš nic nesmyslně vyrábět ? Víš ,že nemusíš obsadit milion bodů na mapě ,ale jen strategické skladiště a pak za čas přivolat zálohy a přiveze je reálný vlak ? Mě osobně chybí větší dohled a více map v MP, ale zatím ty co tam jsou stačí, doufám ,že budou přibývat, je tam v menu poukazy mods,tak očekávám tuny přídavků.
      • A jak je to s dobou trvani bitev v MP? Je tech 5-10 minut pravda?
        • když to hrají dacani a neumí si vybudovat stabilní frontu tak ano. Musím se smát, když to hrají jako COH a já jim vysadím za zadkem parašutisty, obsadím přístav a vlakové nádraží a tím jsou v háji.Pak se zakopou na jednom mÍstě já je rozšmelcuju bombardéry. Tohle se nedá hrát jako COH, KDE SE HONÍM PO MAPĚ JAK ŠÍLENÝ.
  • Recenze by Tomáš Jung please!
  • 50 e? to jim jeblo na palici asi
  • Ty scenérie vypadají opravdu úžasně !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit