Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.facebook.com/pages/CZSK-Insurgency-gamers/234814516702272
    Fun stránka Insurgency CZ/SK
  • Ahoj lidi, jsem z klanu skullcrashers.eu a rozjíždíme novou sekci pro Insurgency. *14*
    Kdo by mě zájem hrát klanově, trénovat a později hrát třeba turnajea soutěže ať si mě přidá na steamu nebo mi napíše na email: nemec.tomas@mk-pc.cz
    Vlastníme svoje TS. Do budoucna pokud se k nám někdo přidá koupíme server.
  • Samozřejmě si to ani neopravili jak jsem psal. Loukota, podej si ruce se Smutným a pište si na blog o Battlefieldu, o opravdové hry nemáte evidentně zájem. Amatérismus a nezájem!
  • ja_nic_nevim: jakej mas steam account - hravam pres mumble
    • Ja bych si s vama nekdy klidne zahral, ale na mumble me nikdo nedostane, jedine TS3 *15*
      • Přidejte se k nám do klanu! :)
    • meti.a ale jako login používám radegast2, tak nevím, podle čeho to hledá.

      Jinak musím říct že nový update bomba...snad toho bude přibývat.
  • Whoossain
    Vynikající hra. Autor zprávy by to mohl mít na paměti a ne psát informace o novinkách stylem clověka, který je ještě pořád "vyplesklej" z levolution. Nové mapy a zbraně stojí ve stále NE-hratelnym Battlefield 4 těžký peníze na rozdíl od Insurgency. A o každym přiblblym updatu do toho zfušovanýho tříáčkovýho zmetku se tu píše, jako by se jednalo o bůh ví co. A u insurgency stejnej update "nepřináší nic přelomového"...
  • Datum vydání není známé ? Ráno to stahovalo 1,2 GB. Opravte si to.
    • A nepřináší zádné přelomové novinky ? Nové mapy, módy, zbraně - za tohle všechno se v mainstreamu tvrdě platí, tady to je pěkně zadarmo, nevím co by autor chtěl víc přelomového... *16*
      • Být to battlefield, tak to má recenzi. Stojí to prachy a má to reklamní kampaň jak nová hra.
      • největším problémem této hry jsou hráči...oni to totiž hrají CoD stylem (bohužel to samé se často děje v RO2).
  • jedna z najlepších multi hier za poslednú dobu...žiadne killstreaky, skill karty či rpg prvky...."len" krásna a chladnokrvná akcia.
  • uzivatel1982
    Trochu mi to připomnělo starý Delta Force. Kdyby se potkala dobrá parta, tak by coop mohlo bejt hodně dobrý.
    • Poslední dobou je AI ve hrách šíleně dementní. A to jsem si pro srovnání nedavno nainstaloval R6 Raven shield. Ta dokonce měla na některých servrech pro Coop speciální AI a hra s ní byla výzva.

      Insurgency je spíš pro akci mezi živými hráči. Bohužel jsem ještě na žádné čechy, co byhráli spolu přes TS/Mumble nenarazil.
      • Tak Raven shield s partou občas hrávame aj týchto dňoch...a práve AI my tam príde dosť slabá ( ale stále lepšia než pri moderných strieľačkách)...resp predvídateľná - po pár hodinách hrania už viem čo spraví aj keď občas prekvapí....teda ja to aspoň zrovnávam s swat 3 kde aj na vek hry je AIčko desivé a prekoná aj mnohé dnešné hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit